• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do dużej ręki.
#1
Witam chciałbym wymienić myszkę na coś nowego. Powodem jest to że chyba aktualna jest zbyt mała i powoduje zbyt szybko zmęczenie ręki oraz ciężej mi się celuje w grach komputerowych.

  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G303
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400-800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Raczej coś w niskich wartościach
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Logitech chyba nie ma czegoś takiego, także brak.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Ok. 45cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): W sumie wszystko ale raczej gry akcji, FPS, rzadko MOBA
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliatus Large położony na Logitech G640
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Do tej pory maks. 2 bo wolę akcję wykonywać klawiaturą ale dodatkowe klawisze zawsze spoko jak są.
  • twój budżet: Aktualnie do 150zł, ale zakup będę wykonywał po 10.08 to nawet 400zł jeżeli będzie warto.
  • jaki chwyt stosujesz: Takie coś ni to PALM ni to FINGER, może coś jak PALM tylko żeby mieć delikatny luz przy nadgarstku do precyzyjnego celowania
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Używam myszki prawą ręką, ale ogólnie jestem leworęczny (czy poprawiły by mi się statystyki jak bym nauczył się grać lewą?)
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5cm (szerokość razem z kciukiem 11cm, bez 9cm)
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Wolałbym zostać przy tym bo jest dla mnie wygodny, chyba że myszka była by przyjemna w uzytkowaniu to raczej bym wolał przejść w czystego PALM. Inne odpadają są niewygodne dla mnie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Najwięcej ile używałem w swoim życiu to 3200DPI (na Deathadder Elite, ale dużo w MOBA grałem), teraz maks. mogę wejść na 1600 ( w grach np. zmniejszę tak żeby eDPI było ok. 1000)
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: w sumie to nie wiem, może żeby myszka była wyższa, może szersza. Ogólnie żeby nie latała zbyt luźno w dłoni przy szybkich ruchach na LOW-sens
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Byłoby miło ew. mogę coś z zagranicy zamówić. Ale lepiej u nas.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Najlepiej mi się grało na ergonomicznych myszkach niż symetrycznych.
Używałem kiedyś Razer Deathadder Elite i on mi fajnie leżał w dłoni tylko problemem były boki. Nie były chwytliwe i myszka potrafiła mi się ślizgać w ręce. Mam raczej potliwą dłoń to raczej też jest ważne. Zastanawiałem się nad myszkami ZOWIE bądź w ostateczności coś jak DM1 PRO FPS bądź Glorious. Aczkolwiek wolę się kierować w stronę ergonomicznych. Umieściłem tutaj post bo już mam tyle pomysłów że nie wiem co wybrać.
@EDIT: A co sądzicie o tej myszce? wpasuje się w te kryteria? Nigdy nie używałem myszki z taką obudową: https://allegro.pl/oferta/myszka-logitec...8228162302
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszki do dużej ręki. - Sontian - 07-24-2019, 07:22 PM
RE: Wybór myszki do dużej ręki. - XeXu - 07-25-2019, 02:20 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.