• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G102
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11 wyłączona precyzja
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):800
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):Nie gram w FPS
  • w co grasz (podaj tytuły gier):League of Legends
  • jaką masz obecnie podkładkę:Razer Goliathus, jakaś starsza mała
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Nie używam żadnych oprócz podstawowych lewy/prawy
  • twój budżet:z 200zł ale im mniej tym lepiej
  • jaki chwyt stosujesz:Najbliżej chyba fingertip lekko połączony z claw, nigdy palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu):20,5cm

    undefined
    powiększ
  • jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)? 7,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie, nawet nie wiem czy jest to możliwe po tylu latach
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Wydaje mi się że ta myszka(Logitech G102) jest najbliżej tego co chcę ale to wciąż nie to, jednak nie czuję kontroli nad myszką taką jaką miałem kiedys/taką jaką bym chciał
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wygląd nie ma znaczenia, wcześniej miałem Razer Taipan a moją pierwszą normalną myszką był
DO PODKŁADKI
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)Logitech G102 czyli Mercury, slizgacze podstawowe
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus ale jakaś stara wersja którą ciężko znaleźć(https://bestdealsnepal.com.np/product/ra...ouse-pads/) tak wygląda
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował:Dowolny
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Raczej tak zalezy od ceny
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:średnia
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • maksymalna cena za podkładkę? 30-40 jesli na chwile 100 jesli na dlugo
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:Wydaję mi się że tylko materiałowa wchodzi w grę ta razer goliathus jest dość stara ale jest z materiału który nie jest ''gładki'' tylko ma tak jakby takie kropeczki delikatne z materiału, tak jest zszyta, odpowiada mi ale jest dość stara(ok 3 lata) próbowałem a4techa x7-500mp ale to na pewno nie to
  • Dodam, że gram jedynie w moby i strategie na dość wysokim poziomie i chciałbym mieć jak największą kontrolę nad myszką, a na nieszczęście jestem dość wyczulony na różne detale, np mam wrażenie że myszka pod usb 2.0 działa trochę inaczej niż na 3.0, albo że myszka działa inaczej na w7 niż na w10(oczywiscie i tu i tu włączone 6/11 i wyłączona zwiększona precyzja wskaźnika)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobór myszki - lelianad - 07-06-2019, 02:10 PM
RE: Dobór myszki - DyndaS - 07-06-2019, 02:23 PM
RE: Dobór myszki - lelianad - 07-06-2019, 03:07 PM
RE: Dobór myszki - DyndaS - 07-06-2019, 03:13 PM
RE: Dobór myszki - Amok - 07-06-2019, 10:46 PM
RE: Dobór myszki - DyndaS - 07-06-2019, 11:00 PM
RE: Dobór myszki - XeXu - 07-07-2019, 03:00 PM
RE: Dobór myszki - lelianad - 07-07-2019, 06:34 PM
RE: Dobór myszki - XeXu - 07-07-2019, 07:51 PM
RE: Dobór myszki - Reo - 07-07-2019, 11:19 PM
RE: Dobór myszki - XeXu - 07-08-2019, 12:11 AM
RE: Dobór myszki - Reo - 07-08-2019, 01:42 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.