• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór podkładki. Roccat sense vital force?
#1
Witam,
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Kone Pure Optical (do zmiany)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? DM D3 XXL. Ujdzie, ale wcześniej miałem tą taką zowie w wersji speed z plastikowym spodem i była świetna. Niestety ich już nie robią.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa duża.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 850 x 40. Większa mi nie wejdzie na półkę i bym musiał ciąć. Chcę aby też weszła klawiatura. Więc 65-70cm długości minimum.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Cenię sobie żywotność i łatwość czyszczenia. Niestety sporo myszek po chwili łapie białe ślady od naskórka i nie sposób tego doczyścić.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybka, ale pewnie szybka i średnia też będzie ok. Wolnej raczej nie.
  • maksymalna cena za podkładkę? Limitu brak. Wszystko zależy od trwałości i jakości. Chociaż im mniej tym lepiej. 

Zastanawiam się nad zmianą podkładki, gdyż obecną mam chyba z 1,5 roku DM D3 XXL.

Wpadła mi w oko ostatnio roccat sense vital force gdyż po prostu ma idealne rozmiary na moją półkę. Cena 120 zł nie zachęca, lecz jednak problem jest taki, że nic o tej podkładce nie wiadomo.

Ewentualnie mógłbym kupić DM D3 XXL za 50 zł ponownie.

To co mnie mocno irytuje, to jednak przesuwająca się podkładka. Przy starej zowie kiedyś z plastikowym spodem wystarczyło, że nakleiłem kawałki taśmy przeźroczystej na blat i nie było opcji aby mi drgnęła nawet milimetr.

Jakieś pomysły?

Może redakcja zajmie się testem owej podkładki :P ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór podkładki. Roccat sense vital force? - DyndaS - 04-28-2019, 07:11 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.