• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka, nieograniczony budżet, fingertip grip
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Headshot :DD, wcześniej stary Razer Deathadder który był do 1800DPI
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): default 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 36 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech XGame X7-500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): jak są to używam, ale nie wymagam
  • twój budżet: ∞
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1.8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400 dpi jest dla mnie wystarczające
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: SENSOR!
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie musi
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Tracer Headshot laser A9800, ślizgacze które były na myszce
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: A4tech X7500MP, ciężko mi powiedzieć, chcę coś dobrego
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): sam nie wiem, coś gdzie będę najlepiej wyczuwał sensor nowej myszki
  • jaki rozmiar by Cię interesował: duża 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybka / średnia
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: nie
  • maksymalna cena za podkładkę? 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)

Generalnie z researchu który przeprowadziłem chyba najbardziej kusi mnie Zowie EC2-B i DM3 mini, do tego ZOWIE G-SR, jednak wysłucham Waszej opinii!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mysz + podkładka, nieograniczony budżet, fingertip grip - blitzer - 10-07-2018, 01:29 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.