Ankieta: Przyciski w G203 są...
za lekkie, wciskają się od ciężaru palców, dłoni
idealne, lekkie, ale nie za lekkie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G203 - przyciski za lekko chodzą?
#1
Witam,

Kupiłem tę mysz trzeci raz w ciągu kilku dni i trzeci raz zastanawiam się nad zwrotem. O ile przy poprzednich dwóch zwrotach nie musiałem zastanawiać się zbyt długo, bo były to ostatnie sztuki z dwóch sklepów stacjonarnych, ewidentnie już ze zwrotu z chroboczącą rolką i trochę porysowanymi ślizgaczami + jedna miała dwie rysy na sobie, to przy tej trzeciej mam dylemat. 

Widać wyraźnie, że jest to nowa mysz, zamówiłem ją z moreli, bez śladów używania, wszystko niby jest dobrze, pięknie, ale... przyciski chodzą na tyle lekko, że moja raczej niezbyt duża dłoń 17,5 cm. po prostu musi się "pilnować", aby swoim ciężarem nie oparła się za bardzo o przyciski, bo te mogą wcisnąć się same (lewy). Odnoszę wrażenie, że przy dwóch poprzednich nie miałem tego problemu, a niestety w tej właśnie mam :/ Wszystko pięknie, elegancko, tylko właśnie ten problem... podobno to często zdarza się egzemplarzom tej myszki? 

Uznać to za jej cechę, czy raczej wadę? Pewnie jak przewertuję z 10 egzemplarzy i znajdzie się ten idealny, to się zepsuje w 3 miesiące ;) Eh... a nawet nie wiem czy mi się chce.

Pozdrawiam :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Logitech G203 - przyciski za lekko chodzą? - UserProfile - 05-19-2018, 05:29 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.