• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier FPS za ~250zł
#11
Ja mam z numerem 1466, więc jeszcze nowszy, co prawda problemów ze scrollem nie miał ten egzemplarz, przyciski też dobre, ale jak na złość obudowa źle spasowana i czuć w ręku że przeszkadza i niestety. A przykładowo jak kupowałam dla chłopaka, to za pierwszym razem trafiłam na dobry egzemplarz (prawie, bo trochę boczny przycisk stuka) i to jeszcze ze starym numerem seryjnym. Więc to loteria.

Edit: Niestety znowu się nie udało, kolejna wadliwa sztuka :/ Już myślałam że będzie ok, rolka się nie rusza, obudowa dobrze spasowana, ale przyciski wadliwe, lewy klika tak jakby podwójnie, dużo głośniej niż powinien, tak jakby w coś jeszcze uderzał. Mam porównanie z innymi egzemplarzami i w tamtych jest ok.

Myślałam że kabel nie będzie tak wkurzał, ale jednak przeszkadza i dużo gorzej myszka się zachowuje z przewodem, niż bez. Jednak komfort bezprzewodowej jest bardzo znaczący.

Aha i niektórzy pisali że gruby kabel w G403 nie mieści się w mouse bungee Cougar Bunker, to nie prawda, właśnie włożyłam, wystarczy trochę siły i poszerzyć te wejście, to tak jak z kobietą, wejdzie, wystarczy chcieć :D

Po kilku minutach testowania stwierdzam, że bardzo źle chodzi G403 przewodowa, mało precyzyjnie, koślawo, nieudolnie, nawet z mouse bungee. Zdecydowanie wolę wersję bezprzewodową, nawet jak trzeba sporo dopłacić, to jest tego warta. Facet trafił od razu na wersję prawie perfekcyjną, u mnie to tragedia :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka do gier FPS za ~250zł - Synth - 07-03-2017, 12:43 AM
RE: Myszka do gier FPS za ~250zł - Ewelina - 07-03-2017, 08:08 AM
RE: Myszka do gier FPS za ~250zł - Synth - 07-04-2017, 07:41 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.