• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa
#7
@Hya @KICEŁ Dzięki za odpowiedzi ;) Wybaczcie miałem ostatnio problemy z siecią stąd z niewielkim poślizgiem odpisuję


Rzecz w tym, że gdyby te wszystkie modele były na jednej wystawie - sprawa zrobiłaby się lakonicznie prosta :D


Mionix Avior 7000 wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie w tym zapoznałem się z recenzją na Test-Gear. Martwi mnie rozłożenie bocznych przycisków gdzie spotkałem się z opiniami krytycznymi jakoby osłabia to chwyt zawadzając o nie. Co myślicie na ten temat czy rzeczywiście jest o tyle duże ryzyko w trakcie jej użytkowania? W G402 intuicyjnie trzymam palce po prawej stronie w trakcie nieco fingertipowego chwytu w trakcie aima. Gdyby nie to brałbym gdyż zrobiła dobre wrażenie jak wspomniałem.

Na temat myszki od Dream Machines nie słyszałem jeszcze aczkolwiek przeczytam reckę ;)

Zowie biorę pod uwagę gdyż sporo się ostatnio na jej temat słyszy w esporcie plus różne warianty w modelach. Przyciąga tym samym uwagę, co do samych przycisków to porównywalnie będą do moich z G402 czy cięższe? Nie ukrywam, że te z G402 to jedyna cecha przy której bym pozostał. Polegam w dużej mierze na tapowaniu (CS GO) stąd mógłbym mieć z tym problem. A jak oceniacie ZA12, jest ciekawa wyglądem ale zastanawiam się jakie ma to przełożenie na feeling?

Edit : Przyjrzałem się dokładniej sposobie w jakim trzymam mysz. Byłem w błędzie gdyż bardziej przypomina mi to finger gripa aniżeli palmclaw z tego względu że po prostu G402 jest stosunkowo mniejsza niż IE 3.0. Stąd myszkę w trakcie poruszania się może i trzymam pod claw aczkolwiek kiedy przychodzi moment celowania to jest zdecydowanie fingertip także ma to już niewiele wspólnego z tym chwytem jaki my towarzyszył przy IE 3.0. Widać że to była kwestia adaptacji pod ten sprzęt zatem tutaj może pytanie czy te wyżej wymienione modele nadal wchodzą w grę? Czy nie iść w kierunku np. EC-2?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa - hanti - 03-28-2016, 06:52 PM
RE: Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa - hanti - 04-01-2016, 12:50 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.