• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 Pro S czy DM3 mini + podkładka do fingertipa
#1
MYSZKA:
jaką obecnie myszkę używasz: CM Storm Spawn
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: najnizsza 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (przez to 800 dpi)
czułość w Windows: 6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): - 
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 15-20cm
w co grasz (podaj tytuły gier): kiedys sporo gralem w rpgi, rtsy, LOLa, BF, CSGO, z braku czasu teraz gram juz znacznie mniej i gram tylko w Fortnite.
jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Control
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): uzywam 5 (boczne tez)
twój budżet: 250 (moze ciut wiecej jak bedzie potrzeba)
jaki chwyt stosujesz: Fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19,5 cm
jaka jest grubość twojego palca: ok 2cm (zalezy gdzie mierzone)
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: mozliwe
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: mam wrazenie ze cos jest nie tak, ale co dokladnie? moze ten ksztalt mi nie lezy? mam wrazenie ze przestala sie dobrze slizgac, ciezko to wytlumaczyc... z reszta scroll juz nei dziala prawidlowo, z klikami prawym i lewym tez juz cos jest nie tak.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak by bylo najlepiej, bo latwiej ze zwrotem
uwagi (np. co do wyglądu myszki): - 

PODKŁADKA:
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): jw
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? jw, chce chyba szybsza
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): raczej materialowa
jaki rozmiar by Cię interesował: L/XL
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: chyba szybka, dobra do FPSow
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? jw
maksymalna cena za podkładkę? 100

Muszę zmienić już mojego wysłużonego Spawna. Coś już z nim jest nie tak, podkładka już też wysłużona. Jakoś źle mi się już strzela na tym zestawie.
Jaką myszkę polecicie do fingertipa? Miałem wcześniej deathaddera, ale to za duża i za ciężka myszka dla mnie ( i chyba bardziej do palma). Myślałem nad DM3 mini (chyba dedykowana do fingera), ale zobaczyłem bardzo atrakcyjną cenę za DM1 Pro S w jednym ze sklepów internetowych (jeszcze przez 17h) i teraz znów nie wiem. Wcześniej myślałem też o Zowie FK2 (po zapoznaniu się z recenzjami rocketjumpninja).
Aha, jeszcze jedna rzecz. Na poradniku rocketjumpninja był sposób na dobranie odpowiedniej myszki pod swoją rękę mnożąc długość i szerokość dłoni przez 0,6cm. U mnie wygląda to tak:
19,5 x 0.6 = 11,7cm
10,5 x 0.6 = 6,3cm
Czyli wymiary DM3 mini idealne pod moją dłoń? tylko pytanie czy pod chwyt (fingertip) też...

z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
DM1 Pro S czy DM3 mini + podkładka do fingertipa - magus - 02-18-2018, 03:12 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.