• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 450 zł
#1
Witam,


[*]jaką obecnie myszkę używasz: Razer Naga Epic
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 2500 DPI
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia-wysoka
[*]czułość w Windows: 6/11
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): wszystko po trochu (ARK, Wiedźmin, Guild Wars 2, Total War, planuje też BF1 i Titanfalla)
[*]jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito (w razie potrzeby mogę zmienić, ale będzie to wliczone w budżet)
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): potrzebuje 10-11 przycisków, w tym najlepiej 4-5 bocznych
[*]twój budżet: 450 zł
[*]jaki chwyt stosujesz: claw grip
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczna
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni?: 18 cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1,5 cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wolałabym zostać przy obecnych wartościach
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: przy dłuższych sesjach myszka powoduje u mnie odciski, zapewnie przez niedopasowane wymienne panele boczne, ogólnie stała się jakoś niewygodna i trochę już na niej pracuje
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): sprawą pierwszorzędna jest dla mnie ergonomia i wygoda użytkowania, podświetlenie mile widziane
Odpowiedz
#2
jeżeli Cię waga myszki nie przeraża (coś kolo 130g) to może spróbuj sobie rivala 500
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie! Szczerze, to chyba akurat taka mysz jaką szukałam. Faktycznie, jedyny problem stanowi waga ale idzie się przyzwyczaić. Wypóbuje i zdecyduje :)
Miałam też na uwadze Logitecha G502. Spełnia wymagania i nawet wygodnie siedziała u mnie w ręcę. Czy mogłaby ona stanowić alternatywę dla podanego przez Ciebie Rivala?
Odpowiedz
#4
G502 to nienajgorsza cegła hehe ;D
Jak mówiłeś, że dobrze leżała to możesz się nad nią zastanowić
Odpowiedz
#5
Naga to też niemała cegła, poza tym preferuję cięższe myszki ;D
Rival 300 wydawał mi się przy niej lekki jak piórko
Jak na razie spróbuję z Rivalem 500, kusi rozmieszczeniem przycisków, a jak nie wyjdzie to zdecyduje się na G502
Odpowiedz
#6
Tak zrób.
Odpowiedz
#7
Mysz po tygodniu oczekiwania wreszcie dotarła. Na pierwszy rzut wydawała się strasznie wielka (w stosunku do poprzedniej Nagi), ale po godzinie użytkowania wyszło jej to nawet na plus. Idealnie mieści się w dłoni, więc zostanie już na stałe. Dzięki wielkie za pomoc :)
Odpowiedz
#8
spoko, niech ci służy ; )
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.