• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna cicha do pracy i gier
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: w miarę nieograniczony 
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
  • bardzo zależy mi na klawiaturze mechanicznej umożliwiającej granie w gry sieciowe takie jak CS:GO, czy LoL; gry SP typu Tomb Rider, ale i też pracę czasami dość długą i żmudną typu programowanie, pisanie skryptów etc. Klawiatura musi być cicha jak tylko się da (mogą być ringi, nie ringi, byleby tylko nie budziła mi kobiety w nocy). 
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? średniomasywne, raczej dłonie pianisty, aniżeli budowlańca
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? wyszłoby około 250 stron maszynopisu dziennie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? i pod gry i do pracy, przede wszystkim cicha i mechaniczna
  • czy chcesz podświetlenie? niepotrzebne
  • czy chcesz makra? sam sobie mogę je robić systemowo, także nie trzeba
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? niepotrzebne, ale jak będą nie bede protestował
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? oj tak, ale zawsze mogę coś zrobić samemu, nie jest to rzecz, bez której sobie nie poradzę
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie, numpad jest bardzo potrzebny
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
    MUSI BYĆ CICHA! Wiem, że mechaniczne klawiatury nie są zbyt ciche, dlatego proszę o podanie modelu takiego, który będzie ciuchutki i wydajny w stosunku do ogółu na rynku. 
Odpowiedz
#2
Uprzedzając t4co: Jeżeli masz nieograniczony budżet i jesteś w stanie sprowadzić to weź Ducky Shine 5 i dokup ringi na Ebayu. :)

Jeżeli nie możesz sprowadzić to zobacz G910 i G810 które są na Romer-G i nie są tak głośne jak przełączniki Cherry.
Odpowiedz
#3
A mógłbym Cię prosić o wyjaśnienie mi:

1. Dlaczego Ducky Shine, a nie np. Apex m800?
2. Nie ma tak wielkiej przepaści między Romer'ami, a innymi klawiaturami ?
Odpowiedz
#4
1. Za produkty klawy Ducky trzeba dużo zapłacić, ale cechują się niesamowitą jakością wykonania.
2. Romer-G są sporo cichsze, ale mają nie klikają się tak przyjemnie jak Cherry MX.
Odpowiedz
#5
Czy ducky shine 5 na Europę i stany to ten sam sprzęt? Układ klawiatury dla mnie nieważny (sam pracuje ba niemieckiej)
Odpowiedz
#6
Jak chcesz cichą to tylko te Roamer -G od Logitecha albo od CM, hybrydy alpsów czyli Novatouch. Są jeszcze Cherry MX Silent, które są na poziomie głośnej membranowej. Wszystkie inne obudzą każdego, nawet z oringami.

@Cryptus, w tym przypadku akurat nie polecałbym Ducky hehe
Odpowiedz
#7
A co powiecie o Das Keyboard pro 4, wyglada super solidnie
Odpowiedz
#8
fajna ale... jest mega głośna - browny i blue są najgłośniejsze, jak cicha ma być to tak jak t4co Ci pisał
Odpowiedz
#9
No i gitara. Dziękować bardzo
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.