• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 350 zł
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Za 30 zł z Auchana
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?: nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?: Myślę, że kupię, 200 zł
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję): gry i muzyka po równo
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?: Pop, 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 350 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?: komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?: Nie jestem pewien, gram w pokoju. Jedyny hałas robi komputer
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?: większą scenę
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?: Nie będę
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): brak
Myślałem o Steelseries Siberia 200
Odpowiedz
#2
Weź HyperX Cloud i kup ASUSA DGx, przynajmniej posłuchasz sobie fajnie muzyczki a w grach będzie równie dobrze jak na siberiach, do tego komfort lepszy od siberii. Ewentualnie weź Qpady QH-85 jak nastawiasz się bardziej na granie (mają większą scenę), ale w muzyce nie wiem czy Ci przypasują :(
Odpowiedz
#3
A co z HyperX Cloud 2?
Odpowiedz
#4
nie kupuj, bo na cholerę Ci badziewna karta dźwiękowa....
Odpowiedz
#5
Wolałbym też, żeby karta dźwiękowa obsługiwała 7.1
Odpowiedz
#6
wirtualne 7.1 to pic na wodę, to jest gorsze od zwykłego stereo. Jak masz głośniki 7.1 i chcesz podpiąć to musisz kupić normalną kartę dzwiękową z prawdziwym 7.1. Do słuchawek nie jest Ci potrzebne 7.1 ;)
Odpowiedz
#7
Nie polecam HyperX Cloud I. Wszędzie wychwalane i w ogóle super duper, a w sumie są średnie. Mam je i stare Superluxy HD681B. Superluxy mają dużo lepszą przestrzeń i kierunkowośc. Łatwiej się gra w Superluxach w CS:GO. Nawet zmiana z skóropodobnych padów na materiałowe mało pomogła. Szukałem słuchawek z mikrofonem i się dałem skusić niepotrzebnie. Chociaż lepsze są niż Superlux HMC631, to i tak kupa.
To jest patologia, żeby do gier słuchawki za 280zł "for gamers" były gorsze od słuchawek za 80zł do muzyki... Używam ich na integrze Realtek ALC1150.
Odpowiedz
#8
Dlatego osobom, które poszukują słuchawek w 100% pod gry nie polecamy Hyperów. Jednak gdy ktoś szuka 50/50 to stają się bardzo ciekawą opcją. Hypery mają właśnie dosyć małą scenę, stąd jest tak jak piszesz.
Odpowiedz
#9
To dlaczego wszyscy najbardziej polecają HyperX Cloud do gier do 300zł? Tak ciężko producentom wziąć dobre muzyczne słuchawki i dorobić do nich tylko mikrofon? :(
Odpowiedz
#10
noo ja też nie wiem czemu, ja tam je polecamy jak ktoś chce tak 50/50, 60/40 lub mega wygodne i zamknięte i nie stawia na przestrzeń ;) Niemniej są to dobre słuchawki i nawet z małą przestrzenią całkiem dobrze pozycjonują.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.