Liczba postów: 10
	Liczba wątków: 5
	Dołączył: Jun 2015
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Cześć, właśnie zauważyłem, że Zowie zostało kupione przez Benq i z rebrandem loga przyszedł rebrand wyglądu myszek. Jako, że nowe podobają mi się zdecydowanie bardziej chciałem się dowiedzieć czy zmiany w zewnętrzne przyniosły jakieś zmiany wewnętrzne, czy może jednak nie warto kupować nowego modelu?
Pozdrawiam.
	
	
	
	
		
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 1,064
	Liczba wątków: 13
	Dołączył: Jan 2015
	
Reputacja: 
64
	 
 
	
	
		Wersja żółta ma duże opóźnienie przełączników, biała nie powinna mieć takiego problemu, a wersja benq ma inne pokrycie, gumopodobne zamiast matowego plastiku.
	
	
	
	
		
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 1,064
	Liczba wątków: 13
	Dołączył: Jan 2015
	
Reputacja: 
64
	 
 
	
		
		
		02-11-2016, 05:04 PM 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 05:13 PM przez cesarz cyberprzestrzeni.)
	
	 
	
		Nowa benq została wycofana, ze względu na problemy z nowymi przełącznikami, zamiast omronów wrócą huano.
Co do linka sklepu hard-pc to lepiej zapytać sprzedawcę, poza tym na procpu jest prawie 30 zł taniej.
	
	
	
	
		
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 4,416
	Liczba wątków: 168
	Dołączył: Jan 2015
	
Reputacja: 
172
	 
 
	
	
		W sklepach masz póki co wersję Zowie by zowie tyle, ze po zmianie logo, wersje by benq to cofnęli produkcję z omronami i nie wiadomo kiedy będzie nowa (tyle, że ze starymi huano ma być znowu)
	
	
	
	
		
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 1
	Liczba wątków: 0
	Dołączył: Nov 2016
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		co to znaczy wadliwe przelaczniki ? i z tego co widze to sa dostępne te myszki dalej w sklepach
	
	
	
	
		
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 4,416
	Liczba wątków: 168
	Dołączył: Jan 2015
	
Reputacja: 
172
	 
 
	
	
		nie ma ich w sklepie, myszki wyglądały tak samo, ale miały omrony zamiast huano. Nie wiem czemu w sumie wycofali je bo mamy akurat ten egzemplarz z omronami i jest w ciągłym użytku i śmiga jak ta lala ;D