• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka podobna do Qck
#1
Cześć. Grałem na Qck kupę czasu, ale denerwowało mnie to, że się szybko brudzi. Zdecydowałem się na G-SR, mam ją ponad pół roku, ale dalej nie mogę się do niej przyzwyczaić. Mianowicie przeszkadza mi jej feeling. Nie potrafię tego opisać słowami. Najbardziej przy malutkich ruchach przeszkadza mi to, że czuje każde małe zatrzymanie. Chciałbym podkładkę z bardzo podobnym feelingiem/powierzchnią jak w Qck. Znajdzie sie taka czy lepiej po prostu co jakiś czas kupywać nowe Qck?
Odpowiedz
#2
Polecam Roccat Kanga. Jest świetna, mam ją miesiąc i jest najlepsza ze wszystkich podkładek jakie miałam, a trochę ich miałam, w tym QCK, która według mnie daje większy opór. Fakt że Kanga przyciąga kurz, widać pyłki, ale można się do tego przyzwyczaić, zresztą czarna jest, a na czarnej widać pyłki. Ale ma świetną powierzchnię, jest cienka - 2mm, w sam raz.
Odpowiedz
#3
Albo Propad Large, Natec M11 też spoko. Jak masz hajs to Taito 2017, ale ona jest troche podobna do G-SR z tym, ze zachowuje swoje wlasciwosci (nie wyrabia się).
Odpowiedz
#4
1. Bardzo dziwią mnie ceny tychj podkładek. Ich niska cena świadczy o jakiejś niskiej jakości?
2. Taito podobno bardzo wolna, więc odpada.
3. Która z tych podkładek przypomina najbardziej Qck ślizgiem? (może być deliaktnie szybsza)
Odpowiedz
#5
Propad trochę szybszy od QCK, według opinii jedengo z uzytkowników bardzo dobra podkładka, sam kiedyś ją zakupię.
Taito jest wolna, ale ja normalnie na niej gram ;)
Jakościowo Propad wygląda dobrze
Odpowiedz
#6
Roccat Kanga trochę szybsza, jest naprawdę spoko.
Odpowiedz
#7
Roccat za mały. Chyba sie skuszę na tego Propada.
Odpowiedz
#8
a jak ten propad w porównaniu do mojej natec genesis m12? No moja mogłaby byś trochę większa, ale nie narzekam. Jak mi się ta zniszczy to najwyżej kupię sobie tego propada.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.