• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do 150 zł
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) roccat kone xtd
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? razer goliathus medium control
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):obojętne
  • jaki rozmiar by Cię interesował:minimum te medium
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:średnią
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie
  • maksymalna cena za podkładkę? 180zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Najbardziej interesują mnie razer firefly ( znalazłem na allegro za 150zł , lub corsair mm300 extended lub medium
Odpowiedz
#2
Razer robi tragiczne jakościowo podkładki plastikowe, stąd odradzam firefly, do tego gruba podkładka plastikowa jest mega nie wygodna dla nadgarstka.

Wydaje mi się, że mógłbyś spróbować Natec M12 maxi ewentualnie jeżeli ciągnie cię w stronę szybszej to weź hybrydową Zowie G-TFX
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.