• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Zowie ZA12
#1
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Zowie ZA12
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? tesoro aegis x4, chce szybszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałową 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: duży
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: raczej nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią?
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? raczej tak
  • maksymalna cena za podkładkę? ~100 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Głównie gram w FPS'y (CS). Kupiłem tę podkładkę ponad pół roku temu (luty 2015). Na początku była dość szybka ale po pewnym czasie zwolniła. Wiem, że to jest wolna podkładka ale sugerowałem się tym co miałem wcześniej (razer goliathus control + logitech g400) oraz opiniami w internecie. Teraz już nie czuję dobrze ruchów myszki jak na początku (czuję dość spory opór z "punktu zero", tak jakby delikatnie się przyklejała myszka do podkładki). Czyściłem niby podkładkę ale to nie pomaga na dłużej, nie wiem czy ona za szybko się brudzi czy może za szybko ręka mi się poci albo po prostu jest zbyt wolna dla mnie. Dla testów "wygrzebałem" mojego starego goliathus control (ma chyba ze 4 lata) i grało się całkiem przyjemnie (nie wiem jak na dłuższą metę by się sprawdziła bo jest trochę za mała do grania). Dlatego chciałem prosić was o radę. Myślałem nad kupnem goliathus speed large. A może Zowie G-SR?
Odpowiedz
#2
Myślałeś może o przejściu na całkiem inną powierzchnię, bardziej szorstką, ale równiejszą i i odrobinę szybszą (na poziomie aegisa jak był nowy)? Wtedy warto rozważyć Roccat Taito Control.

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...o-control/
Odpowiedz
#3
Hm w sumie to też całkiem niezła propozycja. Jest ciut mniejsza niż moje Tesoro ale powinienem się na niej zmieścić. Jeszcze się waham między goliathus speed a tym taito control. Nie chciałbym znowu kupić za wolnej podkładki :P. Powiem szczerze, że zainteresowała mnie ta podkładka roccata.
Odpowiedz
#4
Jest to na pewno jedna z ciekawszych podkładek jakie się ostatnio ukazały.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.