• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO [170zł]
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Używałem SS Kana v2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska(2.1 w cs:go)
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie mam jak sprawdzić obecnie, ale było to ok. 40cm jak nie więcej
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito Mid
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam 5, lecz może być też tylko z 2 przyciskami + scroll
  • twój budżet: 170zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17-18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: przedewszystkim wysoki maxspeed aby sensor się nie gubił
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: raczej tak
Odpowiedz
#2
Do fingertipa polecany jest tutaj na forum Roccat Kone Pure Military w tej cenie.

Ja, jak co, mogę sprzedać za 150 kilkudniowego :)
Odpowiedz
#3
Jeżeli masz jakiś sklep typu media, rtv agd, saturn to powinni tam mieć wystawionego kone pure (każdy model ma taki sam kształt) a weź wersję Military, bo są ciągle na promocji. Sensor 3310 będzie dużo lepszy od a3090 z kany v2, lecz pamiętaj, że kształt jest zupełnie inny. Do 170 zł nie masz zbytnio wyboru, gdyż ten kone jest jedyną myszką na tym sensorze w takiej cenie. Kolejne fingertipowe zaczynają się w okolicach 240 zł.


ps. Zares zrób sobie w swoim poście w dziale sprzedam/kupię linka do aukcji na allegro to łatwiej Ci będzie sprzedać.
Odpowiedz
#4
(10-07-2015, 07:11 AM)t4co napisał(a): Jeżeli masz jakiś sklep typu media, rtv agd, saturn to powinni tam mieć wystawionego kone pure (każdy model ma taki sam kształt) a weź wersję Military, bo są ciągle na promocji. Sensor 3310 będzie dużo lepszy od a3090 z kany v2, lecz pamiętaj, że kształt jest zupełnie inny. Do 170 zł nie masz zbytnio wyboru, gdyż ten kone jest jedyną myszką na tym sensorze w takiej cenie. Kolejne fingertipowe zaczynają się w okolicach 240 zł.


ps. Zares zrób sobie w swoim poście w dziale sprzedam/kupię linka do aukcji na allegro to łatwiej Ci będzie sprzedać.

Właśnie dużo myśle nad tą myszką i chyba się zdecyduje, zaś czytałem że Roccat Kone Pure Optical BLACK EDITION też ma ten sam sensor, to prawda? Bo myszka zdecydowanie lepiej wygląda niż military, a jest w ten samej cenie - 160zł.

http://roccat.sourceforge.net/general.html

Tabela 1.2 chociażby to przedstawia, a także to że ta wersja ma 5000dpi.

Jesteś w stanie potwierdzić to, że siedzi tam 3310? :P
Odpowiedz
#5
Niestety nie wiemy, nigdzie nie ma zdjęcia z środka :( Jednak raczej jest to 3310 gdyż wszystkie dane na to wskazują.
Odpowiedz
#6
(10-07-2015, 07:54 AM)t4co napisał(a): Niestety nie wiemy, nigdzie nie ma zdjęcia z środka :( Jednak raczej jest to 3310 gdyż wszystkie dane na to wskazują.


Jest za to film na którym jest pokazany środek ale nie wiem czy to wystarczy by okreslic :P

https://youtube.com/watch?v=I3W7MBljwMQ
Jakos od 0:30 ostrość się wyostrza i wszystko widać, da radę po tym ogarnąć?
Odpowiedz
#7
nie widać oznaczenia niestety
Odpowiedz
#8
Thumbs Up 
(10-07-2015, 08:49 AM)t4co napisał(a): nie widać oznaczenia niestety

I teraz nie wiem czy kupic military ktora wyglada bardzo slabo i miec 100% pewnosci czy tą i miec dobrze wygladajaca ale nie wiadomo co z sensorem :(
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.