• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór słuchawek 400 zł (CSGO)
#1
  • jakie obecnie używasz? - Dokanałowe Sony (Stare padły)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? - AIM SC8000
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej - AsRock P67 Pro3 B3
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) -  
    99% Gry 1% Animce
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - House, Dance
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 400 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - Zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - Większa scena
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - Zostają w domu 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Brak

    Ogólnie to wygląda tak że mam moją kartę dźwiękową AIM'a SC8000 i zastanawiam się nad słuchawkami:
    -Roccat Kave XTD 5.1 Analog - w tej opcji sprzedaję moją i kiedyś (następna wypłata) kupuję kartę dźwiękową 5.1
    -Superlux HMC631 - Zostaje AIM i kupuje Superlux'y
    Zależy mi na dobrym pozycjonowaniu w CS GO, chyba lepsza opcja to Roccat prawda ? 

Dodam jeszcze że Roccat był by bez gwarancji podobno gościu dostał do testów bez gwarancji, pisałem już do Roccata jak się ma gwarancja bez dowodu zakupu.

Pozdrawiam RufleX
Odpowiedz
#2
za 400 zł masz Analogi z gwarancją z oficjala na allegro ;) po co brać bez gwarancji ? no chyba, ze daje przynajmniej o połowę taniej, bo po tyle się kupuje jak coś nie ma gwarancji...

na HMC w życiu nie będzie takiego pozycjonowania jak na kavach. Jednak w muzyce to twój aim + hmc zagrają o niebo lepiej niż kavy ;) Skoro jednak ma to być stricte pod CSa to ciężko mi na ta chwilę coś innego niż te kavy polecić bo wiem jaka jest różnica ;) Do tego są wygodniejsze od hmc :P
Odpowiedz
#3
W sumie racja więc już chyba decyzja zapadła :)  

Dzięki za pomoc =)

Edit: jeszcze się muszę zdać na was, czy to jest ta nowsza wersja?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5621243373
Odpowiedz
#4
W sumie to nie wiadomo, bo w opisie nie napisali że to analog (a stare 5.1 nie mają tego dopisku)... tu masz analog na 100% - http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem...18821.html
Odpowiedz
#5
A więc mam już słuchawki i mam na okres próbny Xonara DG kiedy słucham muzyki wszystko jest idealnie tak samo kiedy oglądam jakiś film, słuchawki mnie nie męczą jednak jest jeden problem, w CS GO wiatr w nich wieje jakby przez rurkę, może być to złe ustawienie karty dźwiękowej lub słuchawek ?
Odpowiedz
#6
ciężka sprawa, jak wszędzie jest ok, a tylko w CS nie to może cs tak mieć, raczej nie znam nikogo kto by ustawiał tak dźwięk pod katem brzmienia, raczej ustawia się tak aby tylko kroki było słychać a reszta byle jak ;p
Odpowiedz
#7
@Hya możesz mi mniej więcej przybliżyć te ustawienia?
Odpowiedz
#8
redukujesz niskie pasma, tak że wszystko brzmi strasznie plastikowo, głucho. Na creativie masz fajna opcję przenikania basów, wtedy strzały tak nie dominują. Trzeba długo na takich ustawieniach pograć bo jak czasem wpadam do kolegi i posłucham tego to strasznie mi się gra z takim dźwiękiem :P W EQ też możesz niskie pasma obniżyć
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.