• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SPRZEDAM] Roccat Kone Pure Military / Razer Deathadder 3.5G
#1
Możliwość wystawienia na Allegro poprzez moje konto lub jak ktoś naprawdę się obawia o transakcję, to poprzez konto mamy, gdzie ma 2400 pozytywów.

Mam do sprzedania myszkę:

Roccat Kone Pure Military w wersji Desert Strike
Miałem ją oddawać do sklepu jako zwrot, bo kupiłem Zowie ZA13, która mi bardziej odpowiada kształtem. Ostatecznie czekałem do ostatniego dnia ze zwrotem, bo Roccat pod kilkoma względami był lepszy niż droższa Zowie (m.in. przyciski, scroll, ślizgacze, software, możliwość konfiguracji) i myślałem nad zostawieniem jej sobie. Myszka idealna, gdyby nie fakt, że jednak wolę symetryki.
No i jak już miałem oddać, to kurier nie przyjechał, więc już termin minął i muszę ją sprzedać. Używana kilka dni, tak jak mówiłem, do czasu aż przyszła Zowie. Cena - 150zł. Mogę założyć aukcję na Allegro w razie czego.

Razer DA 3.5G
Był naprawiany dwuklik w ramach gwarancji, a raczej wymieniono mi ją na nową już bez tej wady (przycisk trochę głośniej chodzi, więc podejrzewam, że jest wytrzymalszy). W sumie do było dość dawno, nie pamiętam już nawet kiedy, a mycha dalej chodzi bez dwukliku. Jedyną wadą jest wciśnięty lewy boczny przycisk, a dokładnie jest luźny i jego górna połowa jest trochę wewnątrz myszy. Przycisk normalnie działa, jak go się trochę "wyjmie" kierując kciuka ku zewnątrz i dołowi, a następnie w tym samym kierunku przycisk wciskając, więc podejrzewam, że musiało coś strzelić od wewnątrz przycisku, że się nie trzyma, sam klik i jego funkcja działa. Drugi boczny przycisk, jak i cała reszta są bez żadnych wad.
Oddam za coś w okolicach 70zł.

Oprócz tego mam na sprzedaż podkładki Zowie G-TF Rough w wersji medium oraz large. Jest to podkładka hybrydowa, dzięki czemu można ją bezproblemowo gąbką/szmatką wyczyścić i będzie jak nowa, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Niektórzy nawet ją prali w pralce i była jak po wyjęciu z opakowania, ja jednak ich nie prałem :P
Sprzedaję, bo jednak wolę materiałowe - i potrzebuję pieniędzy, żeby za niedługo kupić kolejną materiałową, bo w przeciwieństwie do hybrydowych, które sprzedaję - materiałowych już tak łatwo się nie czyści, ścierają się, itp.
Cena? Powiedzmy 50zł za wersję dużą i 30zł za średnią. Za nowe dałem, o ile dobrze pamiętam jakoś 120 i 90, także sprzedaję ok. 3x taniej.


Także jak ktoś szuka taniej myszki z dobrym sensorem, a nie chce kupować Logitechów, to polecam Razerka. Tak samo z podkładką - akurat w tym przypadku wystarczy mokra szmatka i podkładka odżywa, i jest na długie lata :)

Także polecam i zapraszam do zakupów. Kontakt tutaj, poprzez PW, email/hangout andrzej.sitko@gmail.com lub komórkę 519 824 953.
Odpowiedz
#2
Kupiłem podkładkę od użytkownika Zares. Wszystko jak najbardziej w porządku, świetny kontakt. Polecam :)
Odpowiedz
#3
w sumie ceny dał b. dobre :P
Odpowiedz
#4
Kupiłem podkładkę ZOWIE P-TF Rough. Podkładka super a cena jeszcze lepsza :D Kontakt i wysyłka rewelacyjna. Polecam :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.