• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod mysz max 100
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę: Roccat KPM, Optyk PMW3310, ślizgacze oryginalne teflon.
  • jaką masz  podkładkę: A4Tech x7 200 mp (taaaaaaa, wiem, że taka sobie)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Obojętnie, jednak chciałbym dbać o ślizgacze, także materiał ewentualnie hybryda.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Hmm, większy rozmiar definitywnie by się przydał, myślę, że coś w około 35 x 30, w każdym razie coś typu pół metra na pół metra definitywnie nie przejdzie
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Absolutnie nie, liczyłbym, że to zakup na trochę
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Hmm, szybkość tego a4techa mi dosyć odpowiada, więc myślę, że mogłoby być coś podobnego, ewentualnie szybszego.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? : Niby nie, ale no wypadałoby.
  • maksymalna cena za podkładkę? 100 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): Możliwie trwała i żeby się nie brudziła (a jeśli się brudzi to żeby była możliwa do czyszczenia)
    Cześć chłopaki! :D Jako, że wpadło mi trochę pieniędzy to chciałbym prosić o pomoc przy wyborze podkładki. Będziecie mnie tu chyba mieć mnie dość na tym forum. :/ Ale przynajmniej jakiś ruch generuje.
Odpowiedz
#2
poleciłbym Ci artisana hayate ale za drogi :P a tak realnie patrząc to mocno sugerowałbym wstrzymać się z zakupem i zaczekać jak pojawią się w sklepach najnowsze podkładki hybrydowe od Zowie TF-X Speed i Rough. Mają spód jakie w G-SR więc będzie rewelacja, a wierzch z obecnych speed i rough.

Jeżeli jednak chcesz już coś kupić to może spróbuj po prostu taniutkiego Natec M11 Logo lub Logitech G240, jeżeli chcesz więcej wydać i masz równe biurko, bo podkładka jest cienka ;)

no dobrze, dobrze generuj śmiało ^^ hehe
Odpowiedz
#3
Oooo, świetna sprawa te podkładki, warto będzie poczekać. Tylko martwi mnie trochę cena, ale zobaczy się po pierwsze to dosyć nowy sprzęt i w do polski pewnie dotrze za miesiąc haha (albo nigdy, jak Kespy) no i cena widziałem za wersję P 25 euro. Więc w Polsce będzie pewnie jeszcze drożej.
Odpowiedz
#4
pewnie po 129 zł coś koło tego będzie ;)
Odpowiedz
#5
Ej, bo wyczytałem w waszej recenzji, że ten Logitech działa dobrze do około 1200 dpi, i tak mnie naszło, czy jakakolwiek podkładka dobrze działa z wartościami większymi niż 2000? hah Sam jestem raczej mid/low sensem więc to aż tak mnie nie dotyczy lecz jestem ciekaw.
Odpowiedz
#6
zależy od sensora, 3310 się nie tyczy tego :P. 3050 i 3090 to tak, do 1200 nie było dużego jittera. Na 3310 to sobie możesz używać co chcesz :P
Odpowiedz
#7
To takie dwa pytanka, na ile oceniacie trwałość tego Logitecha (nie ukrywam, że jak już kupuję podkładkę za te ponad 6 dych to chciałbym żeby przetrwała ze 2 lata) no i czy te nowe podkładki Zowie oprócz lepszej (przynajmniej tak się zdaje) przyczepności różnią się dużo od wersji bez x? Ponieważ P-TF R idzie dostać za 8 dych, czyli niewiele więcej niż ten Logitech, a różnica w jakości przynajmniej według recenzji wydaje się znaczna.
Odpowiedz
#8
ten g240 całkiem dobrze się trzyma, myślę, ze 2 lata jak nie pobrudzisz go czymś dziwnym to przetrwa ;) Myślę, że te tf-x będą miały nawet lepszy przyjemniejszy ślizg z racji na fajniejszy spód (jednak jeszcze ich nie miałem więc dokładnie nie wiem). Odnośnie tf speed to trzeba niestety bardzo o nią dbać i ją czyścić, bo inaczej uświni się strasznie ;P bo ta powierzchnia zbiera naskórek i powstają białe ślady dosyć szybko.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.