• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 150zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Steelseries Siberia V2
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? korzystam z integry i nie mam zamiaru kupować dedykowanej dźwiękówki
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) po równo
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? różne gatunki metalu, główne thrash/speed
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 150zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? najlepiej aby były zamknięte, ale pół otwarte też przejdą
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? dalej
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): myślałem nad superluxami, ale nie wiem który model będzie lepszy pod muzykę metalową.
Odpowiedz
#2
zależy czy jesteś z tych co lubi jak basu jest bardzo dużo czy nie. Weź tylko pod uwage fakt, że na integrze to właśnie basy cierpią najbardziej i to na nich widać różnicę w stosunku do dedykowanej karty. Jak tak odpalę hd681 evo na integrze to ciężko mi coś na nich słuchać gdy mam porównanie jak jest na lepszej karcie. Moim zdaniem to zwykłe hd681 (bez evo) pod integre w zupełności wystarczają.
Odpowiedz
#3
Nigdy nie miałem okazji posłuchać dobrej muzyki na dedyku, więc nie mam porównania i jestem przyzwyczajnony do jakości dźwięku z integry. Te luxy dadzą rade w fps'ach? Głównie chodzi mi o pozycjonowanie.
Odpowiedz
#4
Jak najbardziej. Pewnie będzie podobnie jak na siberii, a w muzyce powinno być lepiej.
Odpowiedz
#5
Dzięki wielkie za pomoc w wyborze, jeszcze dzisiaj zamówię te luxy. :)
Odpowiedz
#6
tylko może być trochę mniej wygodnie niż w siberiach :(
Odpowiedz
#7
Faktycznie siberie są bardzo wygodne, ale poza tym niczym więcej nie zaskakują. Bardzo się ciesze, że dostałem je za free od Steelseries, bo byłbym nieco rozczarowany płacąc za nie 200zł. :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.