• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 230 zł
#1
  • jakie obecnie używasz? SteelSeries Siberia v2
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej? nie
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? W najbliższym czasie nie planuje
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Metal 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 230 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w pokoju
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):

PS: Noszę okulary ;) / Pracuje na starej integrze bo płyta główna jeszcze pod LGA 775
Odpowiedz
#2
A co jest nie tak z Siberiami, że chcesz je wymienić? Na tej integrze w lepszych słuchawkach wcale nie będzie lepiej w grach. Wg mnie to nie ma sensu ich teraz wymieniać o ile działają.
Odpowiedz
#3
Problem jest w tym że ubiły mi się poduchy ;/ i bolą uszy. I mikrofon nie wiadomo z jakich powodów się popsuł.

PS: Przydało by mi się coś nowego bo one mają już swoje lata : ]
Odpowiedz
#4
Szczerze mówiąc to ciężko Ci coś polecić, bo ciężko znaleźć słuchawki które można nosić wygodnie z okularami (HMC631 dlatego nie polecam, bo są wtedy niewygodne, chociaż z integry w tej cenie jak żadne inne grają najlepiej). Podobny temat, gdzie osoba też gra z okularami http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=446 i nie bardzo jest co polecić.
Wydaje mi się, ze Takstar HI2050 może by tak nie uciskały, bo mają welurowe miękkie pady, więc oprawa się w nie jakby zapadnie. Jednak z tej integry to dźwiękowo może być marnie. Plus tego taki, że będą na przyszłość jak zmienisz.
Odpowiedz
#5
Jak te słuchawki się mają do pozycjnowania w grach itp ?
Odpowiedz
#6
Bardzo dobrze, ale jak mówię ta Twoja integra może je mocno ograniczać, zresztą jak wszystkie inne lepsze słuchawki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.