• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki i karta dźwiękowa (ok. 400 zł)
#11
Chyba zostanę przy k612 gdyż zakupując w Polsce łatwiej mi będzie jeśli chodzi o gwarancje
Odpowiedz
#12
Jest to rebrand akg k712 pro za 1600 zł (za ponad 2x mniej), a massdrop nie robi podobno żadnych problemów ze zwrotem, więc wydawało mi się, że warto je brać pod uwagę.
Odpowiedz
#13
Wychodzi na to ze zapłaciłbym ok 760zł (shipping niby 'FREE") a wiec dochodzi zapewne za tym cło i vat...
Odpowiedz
#14
Szczerze powiedziawszy jak już miałbym zamawiać coś z zagranicznych sklepów to może Q701>>>>?<<< cena na amazon.com 199,95 $ & free shipping, do tego recenzja z której jestem pewien że dostane to co chciałbym uzyskać na waszej stronie, jedynie nad czym sie zastanawiam jak to jest z "desinged in austria by akg but made in china" jak to sie przekłada na wykonanie i wrażenia w porównaniu do tych z produkcji w Austrii? myślicie że nie ma różnicy?
a no i jak wygląda sprawa z cłem i podatkiem? jestem durnym 16 latkem wiec prosił bym podpowiedzieć czy wgl warto zawracać sobie tym głowę i czy nie lepiej już darować sobie i poprostu zostać przy tych k612 pro? poza scena czy separacja dźwięku i pozycjonowanie dużo sie różni?
Odpowiedz
#15
Nie znam się specjalnie, ale o ile wiem, przy otwartych słuchawkach dobrej jakości (jak choćby nawet superluxy hd668b za 120 zł a akg q701) nie będzie praktycznie odczuwalnej różnicy w pozycjonowaniu i przestrzenności w grach, które względem muzyki mają stosunkowo niskie wymagania, więc jeżeli dobierasz słuchawki za ponad 500 zł wydaje mi się, że tu już powinny decydować preferencje co do samego brzmienia słuchawek, bo wszystkie sprawdzą się w grach równie dobrze.
Odpowiedz
#16
No to myśle ze pozostanę przy zestawie k612 + AIM który zakupie w późniejszym terminie, wiec dziękuje bardzo za wszelka pomoc i na dzien dzisiejszy myśle ze temat do zamknięcia
Odpowiedz
#17
tak teraz zauważyłem, że na https://www.massdrop.com/r/ZVBMBP masz jeszcze AKG K7XX za 225$ z przesyłką, jeszcze przez 5 dni będą wystawione. Pojawiają się tam co pewien czas, bo są robione specjalnie dla massdropa. Jest to pewny portal zakupowy z USA, sami stamtąd zamawiamy. Te K7XX to takie imo bardziej muzykalne Q701. Raczej nic ponad nie nie będziesz już potrzebował. Czasem doliczają vat, czasem nie - nigdy nie wiadomo. Niemniej, w PL ich nie dostaniesz, a jakbym teraz kupował to wybrałbym je zamiast Q701.

Szczerze, weź te k7xx i dokupisz im kiedyś aima :) Nic lepsze w tej cenie nie da rady kupić pod gry.
Odpowiedz
#18
Czyli mówisz ze raczej bardziej sie opłaca k7xx? A scena separacja i pozycjonowanie myślisz nie bd gorsze od k612?
Odpowiedz
#19
to jest rebrand modelu k712 czyli o klasę wyżej od 612.
Odpowiedz
#20
No dobra a no i jeszcze jedno 225$ a nie czasem 200$? Shipping for free pisze
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.