• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 300zł
#1
  • jakie obecnie używasz?: Steelseries Siberia v2
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej?

           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?: Nie zamierzam kupować dedykowanej dźwiękówki, obecnie siedzę na Realtek® ALC892 (integra             wbudowana w Sabertootha p67) i tak raczej pozostanie. (no chyba, że to będzie miało bardzo duży wpływ na dźwięk, to wtedy rozważę to :D)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję): gra i muzyka po równo
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?: heavy/thrash metal
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?:250-300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?: dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?: zamknięte, w ostateczności pół otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?: Większa scena
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?: nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Najlepiej gdyby kabel był odłączny przy samych słuchawkach (jak w Superluxach HD668b), miałem już w swoim życiu milion par słuchawek i wszystkie psuły się z powodu kabla. Moje obecne słuchawki też już się psują z tej przyczyny (jedna słuchawaka przestaje grać)
Odpowiedz
#2
Możesz zrobić recabling:) Ja ostanio lutowalem Superlux HD681 EVO, ponieważ odpadł kabel wewnątrz słuchawek:) Jeżeli nie masz uszkodzonych przetworników, to zawsze możesz je odratować. Do tego przeważnie masz możliwość poprawienia dźwięk na + ..

Wymiana Realtek'a zawsze sporo daje. Chociażby sam wzmacniacz słuchawkowy.. integry mają go tylko przy AC1150. Tam można rozważać sens wymiany, w każdym innym przypadku warto wymienić kartę:)
Odpowiedz
#3
Hmmm... Jeżeli wykonam recabling, to za ten hajs kupiłbym nową dźwiękówke teraz pytanie: jaką? Myślę, że do około 200zł.
Odpowiedz
#4
nawet Xonar DGx będzie lepszy od tej integry ;)
Odpowiedz
#5
U Ciebie ten rekabling będzie o tyle upierdliwy, że masz jeszcze mikrofon. Jak nie masz lutownicy i minimum zdolności to możesz dać je do jakiejś firmy na wymianę kabla, np:
http://wireessence.com/realizacje/napraw...iberia-v2/
http://oferia.pl/zlecenie/item546934-nap...siberia-v2

Możesz też odesłac je na gwarancję, ale przykładowo RMA dla myszki Rivala to wysylka do Dani za około 50zl ;/ Bez sensu trochę:)

Możesz też sam coś powalczyć, np przerobić kabel AUDIO-VIDEO JACK / 3xRCA. Niestety potrzebowałbyś do tego dokupić dwie wtyczki Jack. Raz MONO i raz STEREO.

np taki kabelek: http://allegro.pl/kabel-przewod-jack-3-r...50665.html
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.