• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bezprzewodowe do gier
#1
    Cześć, poszukuje pomocy w doborze słuchawek !
  • jakie obecnie używasz? SteelSeries Arctis 3/Arctis 3 2019 (Bardzo dobry dźwięk, w obu modelach uszkodził się mikrofon), Używałem:
                          - Superlux hmc631 (Świetny dźwięk, po gwarancji zepsuł się w nich mikrofon, nieco cisnęły mnie w uszy przy dłuższym korzystaniu)
                          - Ozone Rage St (Tragiczna jakość dźwięku jak i wykonania, uszkodził się w nich kabel)
                          - SteelSeries Siberia 100 (Tragiczna jakość dźwięku, zepsuł się w nich mikrofon)
                          - AKG GHS-1 (Bardzo dobry dźwięk, złamał się w nich pałąk)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp? Nie, aktualnie używam zintegrowanej karty dźwiękowej w płycie głównej Realtek ALC892
  • słuchawki mają być w 60% do gier w 30% do słuchania muzyki z YouTube i w 10% do oglądania seriali/filmów
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Przeróżnej od pop-u po metal, nie mam swojego ulubionego gatunku
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Głównie League of Legends, czasem Rust
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 550zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte? Z reguły wokół mnie jest cicho więc może być dowolny typ
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojęcia, podoba mi się neutralne brzmienie gdzie nic się nie wybija
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? W każdych słuchawkach prędzej czy później psuł się mikrofon oraz niemiłosiernie plątał się kabel
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Poszukuje słuchawek bezprzewodowych tak aby raz na zawsze pozbyć się problemu plączącego się i wkręcającego w krzesło obrotowe kabla, słuchawki muszą zapewnić minimum 10 godzin pracy na baterii. W płytę główną mam wbudowany Bluetooth w wersji 4.0, ale rozważę również słuchawki korzystające z innego rodzaju łączności. Zależy mi przede wszystkim na komforcie i dość przyzwoitym dźwięku. Mikrofon to kwestia drugorzędna, jeśli słuchawki nie będą go posiadały ale będą miały inne zalety to spokojnie mogę zostać przy oddzielnym mikrofonie. Wpadł mi w oko ten model Sennheiser HD 4.40 BT, fajnie by było jakbyście podali kilka propozycji z różnych półek cenowych i wskazali między nimi różnice.
Z góry dzięki za odpowiedzi, wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#2
http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=3631

Zobacz ten temat jak ja na razie zakończyłem swoje poszukiwania ;)
Odpowiedz
#3
Zdecydowałem się na Cloudy Flighty. Dorwałem za 409zł w X-kom ale widziałem je chwile później na przecenie w morele za 389zł, w tych kwotach świetny wybór. Same słuchawki są lekkie i nie przeszkadzają nawet przy długim użytkowaniu, na minus dość małe muszle grzejące w uszy, wyciszenie jest lepsze niż w arctisach 3. Co do jakości dźwięku brakuje mi wyrazistości, nie jestem audiofilem ale po prostu czegoś mi brakuje wszystko wydaje się nieco spłaszczone. Pod same gry nie ma żadnego problemu, bateria wytrzyma cały dzień nawet przy 12-14 godzinnej sesji.
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.