• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca MX 518
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech MX 518
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 450
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):średnie
  • czułość w Windows:
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier):Wiedźmin,Skyrim,Grid,Dirt
  • jaką masz obecnie podkładkę:m12 midi
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):5,boczne tak,koniecznie
  • twój budżet:250zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):17
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: minimalna zmiana może być
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:kółko przewijania
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): zbliżona do mx 518,lub podobna i od Logitecha najchętniej.
  • Jeśli będzie dostępny odnowiony model MX 518 to bym kupił.
Odpowiedz
#2
Hej.

Bliźnich kontur MX518 pośród myszy obecnych czasów, szukać na próżno.
Fasadowy kształt G403, jest naprawdę odmienny.
Zalecić mogę Kone EMP, aprobuję ją jako jedną z niewielu myszy, która naprawdę może podzielić ergonomię serii Logitecha.

MX518 Legendary, jest w mojej opinii zawodem.
Obwód drukowany, wygląda niemal identycznie, jak w poprzednich modelach.
Dostajemy wyjątkowo kaprawy, optyczny scroll, znamienny dla całej serii, pokaźną wagę, brak separowanych przycisków i "glossy coating" - śliski plastik, który może wzmagać potliwość.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Nixeus Revel Fit jak chcesz matową powierzchnię, podobno jakość jest ok, tutaj, recenzja https://www.techpowerup.com/reviews/Nixeus/REVEL_Fit/
Mx518 legendary jak chcesz glossy.
Czy waga 100g jest pokazna do zalezy kto jak trzyma myszkę, podejrzewa, że do claw gripa, moze być za ciężka. Jednak na palmgrip wydaje mi się, że jest dobrze.
Ja też lubię kształt g400, g500. Grałem g403 i kształt nie jest zły. W porównaniu z g400, tył jest podobny, tylko przód jest znacząco obniżony i dlatego inaczej leży.
Odpowiedz
#4
Mogę np kupić tego odnowionego MX 518 jak będzie dostępny i wypróbować,ewentualnie odsprzedam jak nie przypasuje. Jeszcze myślałem nad modelem G502 Hero czy Proteus ewentualnie coś od Steelseries Rival.
Odpowiedz
#5
Jak najbardziej są okej, G502 od zawsze posiada mocno przeciętny scroll.
Rival 310 i Rival 600: https://bit.ly/2YKD9LA i https://bit.ly/2K8tOZS.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Jest Nixeus Revel FIT ale ciężko o dostępność w PL.
Odpowiedz
#7
To wybiorę się do jakiegoś większego sklepu i zobaczę czy mają te myszki i najwyżej coś wybiorę,czy to będzie G502 czy rival,zależy jak będzie leżeć w dłoni.

Co do Nixeus to kupiłbym,tylko ta dostępność,ale po wyglądzie widać że najbardziej chyba jest zbliżona do obecnej myszki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.