• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do cs go
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: przemiennie A4Tech Bloody Blazing A70 oraz Logitech B100, Logitech bardziej mi odpowiada
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: w obu 800 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): raczej niska, CS GO równe 1 na obu myszkach, edpi to 800
  • czułość w Windows: szybkość wskaźnika - 6 kreska
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): myszka a4tech 800 dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): CS GO około 32 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech Gaming X7 w najmniejszym rozmiarze
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): PPM, LPM, i dwa boczne
  • twój budżet: 200 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Hybryda palm gripa i claw gripa
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: jeśli nie jest to konieczne, to nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nie
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie mam żadnych uwag, podświetlenie nie jest wymagane ani nie przeszkadza, myszka A4Tech której używam jest dla mnie trochę za ciężka i za duża, bardziej odpowiada mi druga - Logitech B100, lecz mam z nią problemy w CS GO, gdy próbuję szybciej się obrócić myszka osiąga jakby maksymalną wartość i zaczyna pod koniec przeciągnięcia płynąć.
Odpowiedz
#2
Jeśli Logitech bardziej ci odpowiada to możesz na luzie kupić Logitech'a G203/102 a jeśli chciałbyś coś bez kabla to możesz nawet pokusić się o G305. te myszki różnią się tylko kształtem boków (g203/102/305 jest bardziej okrągły a B100 jest bardziej wyprostowany) i może to być wadą lub zaletą
Odpowiedz
#3
Hej.

Aprobuję, G102, G203 tudzież G305, to myszy o podobnych konturach B100.
Recenzja modelu G Pro, o takim samym kształcie:
> https://bit.ly/2Mc9olD

Ponadto:
Roccat Kone Pure Owl-Eye
> https://bit.ly/2K5AI2f
Recenzja poprzedzającego modelu - Military
> https://bit.ly/2YPUEKE
Kształt Kone Pure, posiadam osobiście, chwyt 1+3+1 jest prawdę mówiąc przyswajalny, o ile nie masz grubaśnych paluchów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Ostatnio miałem okazję przetestować Steelseries Rival 310 w jednym ze sklepów i bardzo przypadł mi on do gustu. Zastanawiałem się też nad którąś z myszy od Zowie, które są polecane przez profesjonalnych graczy ale odstraszają mnie trochę ich ceny. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#5
(05-28-2019, 10:14 AM)vevik12345 napisał(a): Ostatnio miałem okazję przetestować Steelseries Rival 310 w jednym ze sklepów i bardzo przypadł mi on do gustu. Zastanawiałem się też nad którąś z myszy od Zowie, które są polecane przez profesjonalnych graczy ale odstraszają mnie trochę ich ceny. Co o tym sądzicie?
Rival 310 jako mysz profilowana bedzie wymagała adaptacji ręki. Jako iż używasz myszek typowo symetrycznych to początkowo bedziesz miał problem z dokładniejszym celowaniem lecz po tygodniu się przyzwyczaisz. Z myszkami zowie jest tak że wiekszosc graczy profesionalnych gra w wielu turniejach w roznych zakątkach świata i troche męczące jest instalowanie dedykowanych sterowników. Dodatkowo zowie ma umowe z niektórymi zawodnikami i dostarcza im nowy sprzet w zamian za reklame marki np. Neo w swoim serwerze reklamuje zowie. Wiekszosc tutaj na forum powie ci (i nawet się z nimi zgadzam) że myszki zowie  są dobre choć oferują za mało jak na takie pieniądze. Przykładowo do zowie fk2 doplacisz jakieś 200zł i juz masz GPro wireless która jest lekka, nie ma ogonka co nie krępuje ruchów dłoni i niewiele się kształtem różni. Bez dopłacania już można kupić gloriusa model O. Jeśli uważasz że warto bedzie zapłacić za zowie to z wszystkich modeli patrząc na to jakie myszki teraz używasz poleciłbym zowie s2
Odpowiedz
#6
Skoro Zowie nie koniecznie są warte takich pieniędzy, to może jeszcze wziąć pod uwagę symetryczną Sensei 310?
Odpowiedz
#7
(05-28-2019, 08:24 PM)vevik12345 napisał(a): Skoro Zowie nie koniecznie są warte takich pieniędzy, to może jeszcze wziąć pod uwagę symetryczną Sensei 310?
Oczywiście, wybór między rivalem 310 a sensei 310 sprowadza się do preferencji co do kształtu, obie myszki mają identyczne komponenty i materiały.
Alternatywnie możesz rzucić okiem na Glorious Model O - jest to prawie że kopia kształtu Zowie FK1 (wielkościowo będzie również podobna do Sensei 310), w porównaniu do powyższej myszy Zowie ma lepszy sensor, lżejsze przyciski, bardzo lekki i elastyczny kabel, niższą wagę i zdecydowanie niższą ceną. Niestety w Polsce będzie dostępna dopiero w drugiej połowie czerwca.
Odpowiedz
#8
Zastanawiałem się nad tym Gloriousem, ale obawiam się tego, że zepsuje go przez pocące się ręce. Dosyć intensywnie pocą mi się ręce, przez co pot mógłby dostać się do środka myszki i ją uszkodzić. Chyba zdecyduję się na Senseia 310, jest symetryczna i bardziej pasuje do moich teraźniejszych myszek.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.