• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
logitech g pro wireless
#1
Witam mam mały problem a zarazem zmartwienie bo nie za bardzo mogę nic znaleźć na temat scrolla w tej myszce a mianowicie posiadam problem bądź może się okazać iż nie jest to wcale problem lecz moje przewrażliwienie w momencie tak zwanego trzęsienia myszką scroll jest dosyć luźny i słychać go jak się obija dodatkowo można w niej wykonywać kliki w lewo bądź w prawo nie wciskając scrolla i nie wiem czy to dobrze bądź nie . Za każdym razem gdy kupowałem myszkę zawsze miałem z nią jakiś problem i zwykle szła do zwrotu (taki już mój pech ) wolałbym wiedzieć w 100% że mysz działa prawidłowo (mało nie kosztowała ) gdyż nie mogę jej użyć ze względu na to iż sprzedawczyni powiedziała że zwrot jest do 14 dni lecz w ogóle nie może być jakichkolwiek śladów używania oczywiście euro rtv agd  ..
Odpowiedz
#2
Hej.

G Pro Wireless wykorzystuje enkoder TTC White, ciekawostką jest to, że jest on absolutnie niedostępny.
Frasunek o podstawie scrolla myszy Logitecha, jest naprawdę znamiennym przypadkiem wielu zwrotów gwarancyjnych, problem dotyczy zazwyczaj enkoderów Kailha, w szczególności; G403, G603, G703.
Poprawna implementacja: https://bit.ly/2JbTXr5

"dodatkowo można w niej wykonywać kliki w lewo bądź w prawo nie wciskając scrolla"
Forumowicz DyndaS właśnie użytkuje dokładnie tę samą mysz, udzieli Ci adekwatnej odpowiedzi.

"oczywiście euro rtv agd"
Sklepy stacjonarne pozyskują myszy z tego samego źródła, jeżeli pierwsze partie są wadliwe, to właśnie w nich najłatwiej na nie trafić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Też mogę wykonać klik w prawo, ale w lewo już niezbyt. Chociaż nie wiem czy mysz w ogóle posiada taką funkcję kliku. No ale w prawo robi taki sam klik jakbym i ją wciskał w dół.

Co do latania rolki, to jesteś pewien, że to ona a nie przyciski? Weź naciśnij mocno przyciski główne i pomachaj myszą. U mnie machając góra dół, latają właśnie one. Rolka nie wydaje żadnego dźwięku.

Płaciłeś w euro na miejscu czy przelewem? Jak na miejscu to masz problem, bo euro ma cwaniacką politykę balansując na granicy prawa konsumenckiego i nazywa zamówienie "rezerwacją" na stronie internetowej gdy bierzesz płatność przy odbiorze osobistym. Jeśli brałeś na miejscu, to w ogóle nie było tematu. Tak czy inaczej jeśli mysz odpowiada, a coś z rolką jest nie tak, to zawsze pozostaje reklamacja, tylko pamiętaj aby reklamować z tytułu rękojmi, a nie gwarancji.

Edit.
Jeszcze sprawdzam w g305 i też w prawo mogę zrobić klik, a w lewo nie. Najwyraźniej tak jest skonstruowana ta rolka, a dokładniej jej zamocowanie.

Video podesłane przez XeXu by też to tłumaczyło dlaczego tak jest. Przełącznik rolki jest po jej prawej stronie, więc gdy się ją przechyla automatycznie go aktywuje.
Odpowiedz
#4
Myszkę wymieniłem i dostałem nową lecz problem jest teraz inny ... Albo mam pecha albo po prostu jestem przewrażliwiony mianowicie gówny klik od paca wskazującego ( lewy ) czuje tak jakby czasami chropowaty klik https://www.youtube.com/watch?v=wNUWCxOFsnE nie jest on może aż taki ale jak się przyłoży myszkę do ucha to jest coś tam podejrzanego np nie mam takiego odczucia przy prawym kilku mega dziwne uczucie przy np tapowaniu w csie czuć jakby pod palcem coś nie tak pracowało . poza tym tam gdzie znajduje się te kółko pod myszką znajduje się taka naklejka którą trzeba samemu nakleić ( tak miałem w przypadku tej pierwszej ) niestety w tej drugiej jest to już zaklejone jakby wskazywałby na to że ktoś już może ja używał , jest to mozliwe ze sklep opchnął mi zwrócony produkt przez kogos innego ?
Odpowiedz
#5
plomby były na opakowaniu?
Odpowiedz
#6
(05-18-2019, 09:58 AM)Hya napisał(a): plomby były na opakowaniu?

Raczej nie było bo nawet nie ma śladów po nich tylko nie potrafię sobie przypomnieć czy w przypadku tej pierwszej blomby były czy nie. Tutaj ziomek też nie miał plomb https://www.youtube.com/watch?v=l22R0gW6DPc i tam gdzie te kółko z tyłu myszki miał tą naklejkę zaklejoną od razu
Odpowiedz
#7
Wszystko z myszką jest git temat do zamknięcia .
Odpowiedz
#8
Jaki masz barch? No a jak rolka pracuje?

Sprawdź czy przycisk rolki się nie dezaktywuje zanim go faktycznie puścisz przy G305 oraz G Pro Wireless ten sam problem. Zmniejszam nacisk i dezaktywacja. Można to łatwo sprawdzić np. zamykając rolką karty w chrome. Karta się zamyka gdy przycisk się dezaktywuje.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.