• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 PRO S - sterowniki
#1
Cześć, mam pytanie odnoście sterowników do myszki z tytułu czy jest możliwe ze są w jakiś sposób zbugowane? Bo mam dziwne wrażenie jakby po ich instalacji myszka była trochę wolniejsza. Przed i po instalacji sterowników grałem na 800 dpi.

Wersja sterownika: DM1 Pro S Software 2018-04-16
Odpowiedz
#2
stery mozesz zawsze wywalić z komputera wtedy masz dokładnie to samo co miałeś przed ich instalacją. Jedyna opcja jest jeszcze taka, że sterowniki gryzą Ci sie z czymś na kompie i to moze powodować jakieś opóźnienia, spowolnienia, czasem się zdarza tak...
Odpowiedz
#3
@Hya gdzieś czytałem, że po instalacji sterowników ustawienia ze sterowników zastępuje te domyślne i nie da się przywrócić tych z przed sterownikami.
Odpowiedz
#4
Czy instalowaliście update do firmware dla DM PRO S? V101 - DM1 Pro S Firmware to disable sleep mode - Warning - will use more power and stay awake
Odpowiedz
#5
to dpi Ci się zmienią i tyle
Odpowiedz
#6
No tak, zmieniają się na te zamieszczone na pudelku od myszki. Bo po instalacji sterowników zmienia się liczba opcji bo jest tylko 4.

Ogólnie po instalacji tego mam wrażenie ze myszka działa dużo płynniej i wydaje się nie mieć takiego opóźnienia. Być może tylko placebo jednak po zakupie myszki grałem bez sterowników i grało dużo lepiej niż w okresie po instalacji sterowników. A teraz po instalacji tego firmware jest z powrotem tak jak na początku.
Odpowiedz
#7
a używałeś wysokich dpi ponad 2000?
Odpowiedz
#8
Używam tylko 800 dpi no i przez chwile sprawdzałem 400.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.