• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar Revenger S
#1
recenzja - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...evenger-s/
sprawdź cenę - https://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/...#from80061
Odpowiedz
#2
Mocna rekomendacja!! To może i dla mnie będzie dobra :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
dla Ciebie nei ma dobrej myszki :P
Odpowiedz
#4
To też chciałam napisać :D Dzięki za info :D :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
Oficjalna strona podaje długość 130mm, w recenzji 125mm aż taka duża rozbieżność?
Odpowiedz
#6
tak, oni mierzą chyba to z kawalkiem kabla co wystaje spod przycisku, my mierzymy suwmiarką i nie wyjdzie inaczej, może tam +/- 1mm będzie

a wez jeszcze pod uwagę, że to długość do czubka przycisku, a przycisk jest taki po skosie, stąd w dłoni wydaje się tak jak myszka co ma z 122-3 mm, jest taka bułkowata, więc stąd wydaje sie zauważalnie wieksza od tych po 120mm

podobna wielkosciowo jak g403, ale z kształtu pod DeathAddera podchodzi
Odpowiedz
#7
Dzisiaj przetestowałem Cougar Minos x5 i nie wiem co oni mieli na myśli wybierając taki kształt. Po za tym wszystko super. Naprawdę dobra myszka, ale ten kształt mi osobiście nie pasuje, ale nie wiem komu może pasować. Ani palm, ani claw, fingerem (mój chwyt) też nie idzie tego dobrze złapać. Bardzo specyficzna mysz i wydaje mi się, że nie będzie miała zbyt wielu fanów. Powtórzę: prócz kształtu wszystko jest perfecto.

EDIT: Pisze o tym tutaj, po podobno te myszki różnią się tylko kształtem.
Odpowiedz
#8
Właśnie dodali nowszą wersje sterowników, wydaje się ze błąd z wcześniejszej wersji już nie występuje. Cieszy mnie szybka reakcja bo pisałem do nich niedawno o problemie i jak widać zareagowali.
Odpowiedz
#9
Czy ta mysz nadaje się do fingertipa? Szukam czegoś lekkiego, do grania w FPS na niskich czułościach, z podświetleniem RGB, softem producenta, lekkim kablem, wagą ~90g i, co najważniejsze, pod fingertipa. Polecono mi pod moje wymagania tę mysz - czy znajdzie się coś lepszego?
Odpowiedz
#10
jak masz dużą dłoń to dasz radę ją tak chwycić

zrób post w doborze myszki to zoabczymy czy byłoby coś lepszego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.