• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SteelSeries Rival 600
#11
tak można, nie wiem czemu tego nie napisałem w recenzji, zwykły wtyk mini usb jest w myszce, wiec mozesz sobie nawet kabel od ładowarki z telefonu podpiąć ;)

zaktualizowałem to w recenzji, dzięki za zapytanie :)

Witaj wśród myszkoholików :P
Odpowiedz
#12
mysz jedzie, bedzie za 2 dni

potrzebuje do tego jakas podkladke, jakies sugestie?

obecnie mam a4techa 40cm x 38cm, szwykla podkladka kiedys kupilem bo byla tania tak jak i stara mysz

Co by dobrac ? nie chce zeby sie okazalo ze mysz za 400zl bedzie spowalniana przez gowniana podkladke :/

moze jakies obszyte boki ? grafik nie chce
Odpowiedz
#13
zalezy w co grasz głównie ;p
Odpowiedz
#14
szczerze to takie sensory radzą sobie z prawie każdą powierzchnią wiec sam będziesz mógł wybrać czy chcesz lepszą kontrole czy mysz ma się ślizgać jak pingwin na torze do bobsleja. Z szybkich możesz sobie wybrać natec m12 lub dm pad. Z wolniejszych możesz sobie wybrać Roccat taito 2017 lub Steelseries qck. pamiętaj też o odpowiednim doborze rozmiarów bo troche lipa nie zgarnąć fraga i umrzeć bo brakło podkładki :)
Odpowiedz
#15
cs

@reo no ogladalem ta qck ale szczerze dupy nie urywa, cienka jak papier ona chyba jest, nie wiem czy to plus czy nie :P

moge troche dolozyc ALE zeby miec wzamian cos extra moze obszyte boki albo jakas fajna powierzchnie
Odpowiedz
#16
do CS to Roccat kanga lub Taito 2017, wolisz trochę grubszą to Taito (3mm), troche cieńsza to kanga (2.4mm), powierzchnie troszkę inne, ale podobne, taito bardziej zwykła materiałowa, kanga bardziej podpada pod polerowaną
Odpowiedz
#17
Siema, nigdy nie miałem roccat, dałeś dwa ich modele, coś dobrze współgrającego z SS 600? Przeglądałem taito 2017 cena bardzo niska 60 zł, myślałem że do takiej mych trzeba będzie wydać co najmniej 100
Odpowiedz
#18
zalezy jaki rozmiar taito 2017 jest drozsza akurat ;p kanga jest mega tania, ogolnie obecnie najlepsze wolne podkładki na rynku pod fpsy
Odpowiedz
#19
No to pewnie wezmę taito, Testowaliscie może tego rival na tym?

P. S nie wiedziałem że do FPS są wolne podkładki :p myślałem że tam się liczy szybkość, no ale pewnie na szybkiej są mniej precyzyjne?
Odpowiedz
#20
Podkładka to rzecz gustu i przyzwyczajeń. Niektóre osoby używają wolnych, inne szybkich. Jedynym znanym mi przypadkiem używania naprawde szybkich podkładek to gracz n0thing który używa plastikowej podkładki położonej na szmaciance. Ja używałem m12 i qck. w sumie bardziej mi leży qck.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.