• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z myszką
#1
Witam. 5 dni temu kupiłem ZOWIE EC1-a i są problemy. Na początku było wszystko w porządku ale teraz jest dziwnie, mysz nie działa tak jak powinna. Mam ustawione 1600DPI i mam wrażenie jakby sama zmieniała na moment DPI. Na pulpicie wydaje się ok, ale jak wejdę w csgo to ją przycina, jak robię obrót o 180 stopni to wiem jaką odległość przesuwam myszkę, ale teraz to raz przesuwam o 180 stopni a raz o 90-100.
Odpowiedz
#2
"Zwiększ precyzję wskaźnika" - Odznaczone?
Podaj swoją podkładkę.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Odznaczone, w csgo akceleracja tak samo odznaczona, podkładka to genesis m12 maxi bez wzoru, czysta czarna.
Odpowiedz
#4
Jaki masz system?
Sprawdź jeszcze soczewkę, i inne ustawienia LODa.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
W7 Professional 64 bitowy, "Sprawdź soczewkę" to znaczy czy nie jest zakurzona itp? Myszke od momentu kupna podłączyłem i używałem bez żadnych ustawień. Pierwszy raz kupiłem myszkę od Zowie, dlatego jeżeli dobrze zrozumiałem, zmieniłem ustawienie LOD na podkładke materiałową (tylni boczny+LPM).
Odpowiedz
#6
To samo, mam takie wrażenie, że jak za każdym razem chcę obrócić się centralnie do tyłu wykonuję inny ruch, raz większy raz mniejszy
Odpowiedz
#7
Nie masz innej podkładki, coby przetestować?
A jak wygląda 400DPI?
Dosyć jest to dziwne, ostatnio spory wysyp tematów o takim samym problemie jak twój, w każdym w nich autorzy używali Zowie.
Może wina aktualizacji, jak inne gry?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Pobiorę L4D2 ze steama i jakiegoś CoDa, zobaczę tam, dodam, że na pulpicie wydaje się działać normalnie.
Odpowiedz
#9
Możesz nawet 1.6 ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
W 1.6 wydaje się wszystko ok, ale do wieczora jeszcze pogram i potestuję. Dziwny jest fakt, że podłączyłem starą myszke i efekt był mniej wyczuwalny niż w Zowie, ale jednak czasem był (Tak jakby sensor gubił czy przycinał, nie znam się, cięzko mi to wytłumaczyć :D). Spróbuję jeszcze odpalić przeinstalować csgo a jeżeli nic nie pomoże to przetestuje jeszcze na starym komputerze.

Myszkę kupiłem we wtorek i nie przypominam sobie, żeby coś nie tak było z sensorem starej i nowej myszki, może to głupie, ale było dosyć dużo aktualizacji do csgo i czy one czasem nie mogły jakoś wpłynąć na działanie gryzonia?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.