• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana myszki i podkładki 747
#1
MYSZKA
Zowie ZA11 (wcześniej Zowie EC2-a)
800dpi
2/800
6/11
-
26cm/360
quake/tf2/kzclimb(csgo) i terraria
qck+
lewy prawy i scroll
+/- 300zł myszka
claw
1+2+2
praworęczny
20cm dłoń
2cm palec
Chcę zmienić chwyt z nieudolnego claw gripa, spowodowanego za dużą i za wysoką myszką, na taki, w którym palec (licząc od wskazującego) 1 i 2 przytrzymuje przód myszy, a 3 spoczywa na rogu ale nadal przy ulozeniu 1+2+2. Chcę mieć myszę w dłoni a nie przed dłonią. Przeszkadza mi w tym głównie garb myszy wysunięty do tyłu. (bodyy csgo, zdjęcie pod linkiem: https://imgur.com/8143txD)
Dpi 500 lub 600 (jako oryginalne dpi myszy) Pozwoliłoby mi to na dużą kontrolę nad kursorem na ekranie (operacje na plikach i gra w Terrarię)
Mysz jest za duża. Wybór mniejszego rozmiaru sam w sobie by pomógł ale chciabym łapać myszkę w taki sposób jak opisałem to powyżej, żeby moja dłoń znajdywała się blisko podkładki. Wydaję mi się, że lepsza byłaby myszka symetryczna ale do profilowanej jestem w stanie się przyzwyczaić.
Najlepiej gdyby była to mysz dobrze dostępna.
Preferuję minimalistyczny design.
PODKŁADKA
Jedyne pytanie to czy bedę w stanie utrzymać celownik w miejscu bez drgania i grać w szybkie gry takie jak Quake, jeżeli ponownie nabędę Razer Goliathus Speed. Może potrzebuję wolniejszej podkładki? QCK jest bardzo niezadowalająca.
Odpowiedz
#2
Podkładkę wybrałbym Taito 2017, natomiast co do myszki - chcesz uzyskać taki chwyt jak w linku, tak? ( w ogóle strasznie dziwny ten chwyt, pierwszy raz widzę xD) Jak możesz, to dorzuć zdjęcie swojego chwytu, będzie łatwiej.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
imo to coś małego ci trzeba, stestuj g pro moze
Odpowiedz
#4
https://imgur.com/a/4Wpwx
Sorki za chaotyczny post.
Odpowiedz
#5
Szczerze mówiąc, mam dłoń 20cm i G Pro właśnie w dłoni i nie potrafię wywołać takiego chwytu
A jak u ciebie było z EC2-A?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
Hya, dzięki. Podoba mi się.
Akatrosh, była naprawdę dobra ale wymuszała ułożenie palców, które powodowało u mnie skurcze w dłoni.

Co myślicie o SS Sensei 310?
Odpowiedz
#7
Nie wypowiem się na temat senseia, ale G Pro gorąco polecam, tylko nie wiem czy zdołasz ją złapać tak jak chcesz, ja np. nie potrafię, ale możliwe że to przez przyzwyczajenie. Ogólnie jest bardzo fajną myszką, tylko faktycznie ten kabel jest troszku ciężki i gruby.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.