• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godny następca Rival 100.
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Rival 100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):16cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Tom Clancy's rainbow six siege  LoL PUBG z czego najwięcej w lola.
  • jaką masz obecnie podkładkę: Natec Genesis M12 Maxi
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Wszystkie włącznie z bocznymi.
  • twój budżet:300 zł z przesyłką.
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip chyba, że gram w lola wtedy coś po między palm a claw.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):17cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Nie wiem :(
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Przyciski PPM LPM aby chodziły tak ładnie i lekko na DA Elite
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie chce Razera dzisiaj odesłałem DA Elite bo cała trzeszczała i bolał mnie nadgarstek po godzinnej sesji.
    Fajnie by były gdyby myszka pamiętała ustawienia.
Odpowiedz
#2
Jak rozmiar Rival'a 100? Nie była za mała?
Zamówiłeś Deathadder'a, profilowanie nie sprawiało problemu? Obojętny jest Ci wybór pomiędzy symetryczną a profilowaną?

Roccat Kone Pure Owl-Eye (Roccat Kone Pure 2017)
> https://www.youtube.com/watch?v=Ck-nXyhRJMA&t=9s
Jak Rival nie był za mały, to ten Kone powinien być świetny.

Logitech G Pro
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ech-g-pro/
Też ciekawa opcja. Lecz kształt bardziej sprzyja Claw'owi.

CM MasterMouse S
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ermouse-s/
Warta nadmienienia pod taką dłoń. Mimo 139zł to naprawdę dobra mysz.

Ogólnie to czekamy, aż dasz nam więcej info :p
Wymieniłem takie typowe pod taką dłoń, które zazwyczaj się sprawdzają.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Wielkość R100 wydaje się idealna dla mnie. Deathadder był nie wygodny i zdecydowanie za duży ledwo go obejmowałem ręką. Teoretycznie chciałem pierwotnie myszkę profilowaną ponieważ są wygodniejsze, lecz po tym jaki cyrk był z razerem teraz boje się zaryzykować znowu z profilowaną więc chyba symetryczna. Problem pojawia się taki że 90% symetrycznych myszek ma symetryczne przyciski boczne po lewej jak i prawej stronie czego chce uniknąć ponieważ nie wyobrażam sobie dotykania przycisków małym palcem.
Odpowiedz
#4
Fajnie by było aby na prawym przycisku myszki spokojnie mogły leżeć 2 palce ponieważ grając w lola często używam 2 palców na raz do poruszania się.
Odpowiedz
#5
Nie no, nie skreślajmy profilowanych po jednym modelu.
Masz możliwość podejścia do większego stacjonarnego sklepu?
Ten Roccat pewnie by tam był, a według mnie to dosyć trafny wybór :p
Oprócz tego, zawsze warto przymierzyć co tam mają.
Bardzo dobrym "symetrykiem" jest Sensei 310, lecz będzie on za szeroki, być może nawet i za duży.
G Pro jest taką dosyć płaską myszką, zdecydowanie pod claw'a, finger'a.
Co do CM'a... jest okej. Kształt sprzyja finger'owi, claw'owi, nawet palm'owi.
Oczywiście jest to niższa półka cenowa, mysz jak na swoją cenę jest świetna.

Ogólnie, jak nie masz możliwości przymierzenia, to w ciemno brałbym tego Kone Pure'a.
Głównym powodem jest to, że pod palm'a jest dobra przy mniejszych dłoniach, jak i pod wszelakie mix'y chwytów.
Ale poczekaj na innych, parę osób z forum miało z nią styczność : )
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Kone pure military używałem u kumpla i całkiem dobrze leżał w dłoni. Problem jest taki, że kumpel i jego brat mają te myszki i równo po gwarancji padły im przełączniki więc raczej lipa.
Odpowiedz
#7
Tutaj też jest kwestia "odświeżenia".
Raczej wątpię, że to wystąpi w KPOE.
Roccat to jedne z lepiej wykonanych myszek :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
mój kone pure military trzyma się nadal po 2 latach
Odpowiedz
#9
Ja na twoim miejscu brałbym CM MasterMouse S.
Odpowiedz
#10
XeXu - Rival 100 dla dłoni 17 cm nie jest za mały, wręcz przeciwnie, ciut za duży, wiem bo mam i używam :)
dexorik - polecam Logitech G203, używam na zmianę z Rival 100.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.