• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Marketówka za dychę :P
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nic się nie da w niej ustawić
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia - 2
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): null
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie mogę tego ustalić, ponieważ myszka mi wysiadła i aktualnie używam telefonu jako gładzika
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie CS: GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: dotychczas nie używałem podkładek ale z patrząc na recenzje pewnie kupię P-SR do kompletu
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych, bo nie mam ale jak miałem w poprzedniej to używałem, także w tym przypadku od przybytku raczej głowa nie zaboli
  • twój budżet: 300
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: lewo ręczny ale od zawsze używam prawej ręki do obsługi myszki
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm z małym hakiem
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zepsuł się kabel
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Sytuacja wygląda tak: będąc na Majorze w Krakowie miałem możliwość zapoznania się z myszkami Zowie i najbardziej do ręki podeszła mi EC2-A natomiast według poradnika na stronie ta myszka jest dla mnie troszkę za mała, więc moje pytanie brzmi czy powinienem wziąć EC2-A czy EC1-A, która wydawała mi się na miejscu trochę za duża, ale może to przyzwyczajenie wynikające z korzystania z mniejszej myszki dotychczas, ewentualnie coś innego ale raczej wątpię, bo te modele bardzo mi podeszły.
Odpowiedz
#2
Może coś rozmiarowo pomiędzy EC1-A i EC2-A, czyli Logitech G403? Dodatkowo, ma on lepsze przełączniki, oraz sensor.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
Rival 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-310/

Logitech G403
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...igy-wired/

Rozumiem, że symetryczne przymierzałeś?
Wszelakie FK, ZA. Nie odpowiadały?
Jest jeszcze Kone EMP, jednakże najlepiej używa się jej przy dużych dłoniach. Warta rozważenia, pod palm'a jeden z wygodniejszch kształtów.
Niemniej jednak bez przymierzenia, to nie jest dobry wybór w ciemno.
> https://youtu.be/Pgh_1SPqb6E

Najlepiej byłoby udać się do stacjonarnego pokroju MediaMarkt i przymierzenia co tam mają.
Masz taką możliwość?
Nowe myszki od Steelseries, EMP czy Logitech zazwyczaj są dostępne, więc naprawdę byłoby warto w takiej sytuacji.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Jak będę w Krakowie na weekendzie to postaram się tą G403 obadać w jakimś markecie jak ją tak polecacie, bo u mnie w mieście jest MediaMarkt ale niestety nie mają tego typu myszek. Symetryczne przymierzałem ale w odczuciu nie były tak wygodne. Ale czy faktycznie ta EC2-A zupełnie odpada w dłuższym użytkowaniu przy wielkości mojej ręki? Czy w ogóle zrezygnować z wyboru Zowie jeżeli mówicie, że np. ten Logitech ma lepsze przełączniki oraz sensor? Kierowałem się tym, że w polecanych EC1-A jest na szczycie, ale teraz już sam nie wiem, jeszcze poczytam.
Odpowiedz
#5
Przymierz jak będzie możliwość.
Zowie aktualnie to alternatywa, gdy podane wyżej kompletnie nie będą pasowały :f
Ciężko mi stwierdzić czy EC2-a będzie dobra.
Miałem EC1-a, lecz dłoń mam większą, więc nic Ci z takiego porównania :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.