• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod większą lapke, stara oficjalnie nie istnieje ;)
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival 50 (msi)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): niie wiem ;)
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 50cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steel series chyba qck, taka z logo CS'a
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):5 , tak
  • twój budżet: ile będzie trzeba ;)
  • jaki chwyt stosujesz: finger tip/claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1-2-2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku) 2 - 2,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:  dlaczego nie ;)
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Nie mam doswiadczenia
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Klik jest za mało responsywny i myszka jak na moje jest za lekka
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie mam uwag bo nawet nie wiem co za myszkę mam :) . Jestem parę lat po 30, duży chłop z masywna dłonią ( szeroką i mięsista ) i na "stare lata" mi odbiło i lupię w CS'a  . Myszkę dostałem z laptopem MSI gt 73vr kupiony tylko pod tą grę i multimedia. Przymierzalnia się dzisiaj do kilku myszek i logitech wydawał mi się za maly razera mambe i elitę dziwnie się trzymało . Zowie nigdy nie widzialem, wiedzę opieram tylko o to forum . Ss Rival 300 był ok , ale nie wiem czy to dobry wybór ... Pomocy chopy ;))
Odpowiedz
#2
mam sąsiada koło 45 lat chyba ma i ciągle gra w jakieś singlowe giery ;D ja tam mam 30 lat i tez ciagle gram jak jest czas ;)

ja bym CI tego Rivala 300 właśnie polecił większości osób z fes dłonią najlepiej pasuje co widzę bo osobach od nas
Odpowiedz
#3
Ja się staro nie czuję , ale moja żona i mój syn czasami budzą się o pierwszej w nocy i słyszą "rash B suka bliat" ;) i stwierdzili demokratycznie że mi odwalilo ;) .
Czy jest coś od rivala lepszego ? Przeczytałem poradniki tutaj i już szukałem oczywiście myszki z najlepszym sensorem ( którego nie wykorzystam pewnie nigdy ;) ) ale chęć posiadania topowych rzeczy jest we mnie silna ;) . Tak samo patrzyli na mnie w sklepie jak ch ialem tego MSI pod CS'a ;)
Odpowiedz
#4
(04-22-2017, 02:58 PM)Bury22 napisał(a): Ja się staro nie czuję , ale moja żona i mój syn czasami budzą się o pierwszej w nocy i słyszą "rash B suka bliat" ;) i stwierdzili demokratycznie że mi odwalilo ;) .
Czy jest coś od rivala lepszego ? Przeczytałem poradniki tutaj i już szukałem oczywiście myszki z najlepszym sensorem ( którego nie wykorzystam pewnie nigdy ;) )  ale chęć posiadania topowych rzeczy jest we mnie silna ;) . Tak samo patrzyli na mnie w sklepie jak ch ialem tego MSI pod CS'a ;)

Jakieś jeszcze propozycje prócz rival300 ?? 

Co znp. DM Pro S lub jakimiś zowie ?? Jestcoś pod  większą reke?
Odpowiedz
#5
Więc słuchaj...
Do większych dłoni (sam znam ten ból, bo mam 21,5 cm, a mam dopiero prawie 16 lat , więc jeszcze rosną...) pod fingera lepiej coś symetrycznego, z małym garbem, w miarę nieszerokiego i średnio długiego. Dla mnie mycha nie może być też płaska ;D
Pod clawa dobrze leży Rival 300, ale to taki claw nie do końca czysty, lekka domieszka palma (ja opieram całe srodręcze, dlatego potrzebuje "garba"). Ogółem pod clawa też dobry, ale nie pod fingera (za długi, ciężko się naciska przyciski).
DM1 Pro do clawa mi nie pasowało, bo pół roku temu (łapy mniejsze o ten 1cm) był lekko za mały, denerwowały ostre krawędzie, i mało miejsca bocznego (zawadzałem kciukiem o boczne, nie wciskałem, ale je "czułem") Nie wiem czy to zostalo naprawione w DM1 Pro S. Ogólnie mycha fajna, ale mi to nie przypasowało. Nie wiem czy tak musi być u Ciebie, ale mamy podobne łapy więc raczej tak. Ogólnie DM1 Pro do clawa się nadaje, do fingera przy 21 cm też da radę. Bardziej obstawiam tutaj finger niż claw w twoim przypadku.
Odpowiedz
#6
(04-23-2017, 08:13 AM)Czyszczu napisał(a): Więc słuchaj...
Do większych dłoni (sam znam ten ból, bo mam 21,5 cm, a mam dopiero prawie 16 lat , więc jeszcze rosną...) pod fingera lepiej coś symetrycznego, z małym garbem, w miarę nieszerokiego i średnio długiego. Dla mnie mycha nie może być też płaska ;D
Pod clawa dobrze leży Rival 300, ale to taki claw nie do końca czysty, lekka domieszka palma (ja opieram całe srodręcze, dlatego potrzebuje "garba"). Ogółem pod clawa też dobry, ale nie pod fingera (za długi, ciężko się naciska przyciski).
DM1 Pro do clawa mi nie pasowało, bo pół roku temu (łapy mniejsze o ten 1cm) był lekko za mały, denerwowały ostre krawędzie, i mało miejsca bocznego (zawadzałem kciukiem o boczne, nie wciskałem, ale je "czułem") Nie wiem czy to zostalo naprawione w DM1 Pro S. Ogólnie mycha fajna, ale mi to nie przypasowało. Nie wiem czy tak musi być u Ciebie, ale mamy podobne  łapy więc raczej tak. Ogólnie DM1 Pro do clawa się nadaje, do fingera przy 21 cm też da radę. Bardziej obstawiam tutaj finger niż claw w twoim przypadku.
Slucham, slucham ;) 
Czyszczu tak tylko dla informacji j pocieszenia dłonie, uszy i szczęka jako jedyne rosna całe życie ;). Wracając do meritum naszego tematu problem z myszkami mam taki że moja dłoń nie jest długa a szeroka (kwadratowa) . Rozumiem że twoim zdaniem dla mnie ten Rivala 300 także będzie najlepszym wyborem ? Mam teraz tego rivala 50 nie mam pojęcia jakie ma wymiary i jaki tam jest sensor, ale czuję że jest lekki i męczący dla dloni. Czy różnica między 3310 a 3360 est warta doplacenia czy nie zawracać sobie tym głowy ?
Odpowiedz
#7
Rival 50 to małe g*wno ;D Jak przymierzałem 100 to dramat ;D Rival zwykły gitara ;) Warto dopłacić, ale 3310 w Rivalu jest spoko.
PS zależy do jakiej myszki z 3360
Odpowiedz
#8
(04-23-2017, 01:09 PM)Czyszczu napisał(a): Rival 50 to małe g*wno ;D Jak przymierzałem 100 to dramat ;D Rival zwykły gitara ;) Warto dopłacić, ale 3310 w Rivalu jest spoko.
PS zależy do jakiej myszki z 3360

Ale oficjalnie nawet nigdzie nie znalazłem rivala 50 , wymiarami identyczny z 100 , sensora nie znalazlem jaki siedzi . Wiem że 3310 jest spoko, ale jak pisałem wyżej jak mam zaplacic to wolę już chyba 3360 , tylko pytanie czy jest taka mucha pod moją łapkę z tym sensorem.
Odpowiedz
#9
Jak szeroko to może DEATHADDER nawet chroma lub elitę dużo ludzi co ma szerokie dłonie lubi ta myszek
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Dearhadder mamba i elitę jakoś dziwnie mi się trzymało, takie wrażenie niedopasowania. Nie wiem też jak ma się ten sensor i jakość przycisków do innych w tym przedziale ( w teście nie wypadają najlepiej ). Przepraszam że tak grymasze, ale wolę kupić raz a porządnie ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.