• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 150 maks - najlepiej tańsze pod muzę i gry.
#1
  • jakie obecnie używasz?   -  obecnie tylko pchełki AKG y16A
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp? - integra na płycie MSA B75MA-P45, smartfon i tablet.
  • słuchawki mają być  - 50:50 muzyka i gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - spokojna muza - jazz, blues, R&B, POP, gospel, muzyka wokalna, muzyka klasyczna
  •  w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? - gram rzadko, ale zależy mi na tym, żeby dźwięk nie był rozmamłany i zbyt zlany w dolnych rejestrach.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 150 złotych to maks choć im mniej tym lepiej
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - i to i to
  • jaki chcesz typ słuchawek:    półotwarte koniecznie.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - dobra scena mile widziana.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - głównie do domu choć zdarzy się zabrać je na wakacje
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    na pewno wokół uszne. Rozważam dwa modele - superlux hd681, albo ISK hp 580, ale boję się, że w tych drugich jest za mocny bas do gier i ogólnie wybuchy czy inne rzeczy nie były jedną wielką papką brzmieniową.Jeśli te drugie nie będą bruździć w grach to wolałbym je, ale może lepiej hd681? sam nie wiem.Myślałem o hd 681 evo mk II, ale one podobno mają już ten bas mocno przesadzony. Co radzicie magicy?
Odpowiedz
#2
HD681 jak najbardziej, z integry też Ci zagrają ;) ISKi mogą za bardzo zalać Ci uszy basem :)
Odpowiedz
#3
A te Evo mk2 - są welurowe pady w zestawie? Podobno hd681 ma za ostrą górę?
Odpowiedz
#4
są, ale tu masz bas. Taki troszke sztuczny, ale jest go dużo.
HD681 wygrzejesz i będą ok :) Albo kupisz taniego Creativa używkę i ci ściemnieje dźwięk ;D
Odpowiedz
#5
Kurczę kusi żeby dopłacić te 40 zł do evo.. Odpada zakup padów, kabel metrowy do smarta. W strzelanki bardzo mało gram tylko nie wiem jak evo sprawdza się w grach tych rodzajach muzyki..
Odpowiedz
#6
równie dobrze, ale pamiętaj, że to basowe słuchawki, a mówiłeś że wolałbyś coś z mniejszą ilością basu (a Evo go trochę mają).
Odpowiedz
#7
no to pewnie zamówię te tańsze. Jeszcze myślę ciągle też nad ISK HP 580. W sumie jakby miały mniej basu niż evo a więcej niż 681 to byłyby dość dobre.
Odpowiedz
#8
HPki mają taki lekko rozlany bas, imo to jest porównywalnie z Evo, więc raczej nie ma tutaj złotego środka, ja bym celował w tym przypadku w HD681. Bas potrafi przeszkadzac jak ktos nie lubi takiego brzmienia.
Odpowiedz
#9
Dobra.. Zaryzykowałem i zamówiłem ISKI.. Zobaczymy jak to będzie.. W CS nie gram więc nie oczekuję mega precyzji. W ogóle rzadko gram w gry sieciowe. Zawsze to zapłaciłem 86 zł z wysyłką podczas gdy SL prawie 100. Po prostu obawiam się, że z Integra i na smartfonie/tablecie brzmienie hd681 będzie zbyć ostre.. w razie co odeśle bo mam opcje darmowego zwrotu w HARD PC przez allegro.
Odpowiedz
#10
Będzie spoko, ale sporo basu jest ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.