• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka / FPS
#1
Planując z wyprzedzeniem, z kolegą zastanawiamy się jaką ewentualnie podkładkę kupić... może ktoś tu pomoże :)

Mysz: Kinzu v3/Logitech g100s (jeszcze nie kupiona :d)
Obecna podkładka: Plastikowa Mass Effect z Cd Action
Nowa: Materiaowa
Rozmiar: minimum 400x350 choć lepsza będzie większa :)
Czy akceptujesz podkładki, których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślig?: Ewentualnie :*
Szybkość powierzchni: Średnia -> Powolna(pod fpsy :))
Czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: Tak
Max. cena: do 40 zł

Uwagi: Brak szczególnych :)

Może X7 500mp?
Odpowiedz
#2
Używam x7 500mp i nie mam żadnych zastrzeżeń. Tania, duża (dla mnie to ważne bo jestem low sensem) i dobra podkładka według mnie. Używam jej pod g100s. Mam ją już ponad 2 lata i nic się z nią nie dzieje.
Odpowiedz
#3
Czytam te wymagania i tu nagle patrze cene xD
X7 500Mp ma przeciętny feeling i średnią kontrolę, wyczucie ruchu myszki.
Z wolnych, dobra na start jest QCK, tylko trzeba o nią dbać.
Ze specyficznych podkładek ujdzie Taito, teraz King Size :D jest za 60 zł na procpu.
Tania i duża mieszcząca się w budżecie to M11 od Nateca. Średnio szybka, ale jak na tanią podkładkę gra się dobrze.
Odpowiedz
#4
ja bym natec m11 wybrał
Odpowiedz
#5
adi9s, nie ma problemów z zbyt niskim max. speedem?
Czyszczu, no właśnie wiem. Trudno temu człowiekowi dogodzić :P Z QCK jest ten problem, że wersja "+" to już prawie dwukrotność budżetu, a wersja zwykła będzie zwyczajnie mała :/ Taito niby też, ale jeśli mu pokażę przecenę to może się trochę ogarnie xD W przypadku tej podkładki nie będzie żadnych problemów ze zgodnością? Natec m11 w wersji Midi także zbyt mały. Co do wersji maxi... w sumie okej, muszę sie tylko dowiedzieć czy zmieści mu się na biurku.
A teraz mam ważne pytanie - m11 czy może m12, którą polecano mi w innym wątku? M12 mimo podobnej ceny ma większe rozmiary w stosunku do m11 w wersji Midi. M12 nada się pod fpsy dla początkującego gracza? A co do m11... Natec zaczął ją w końcu obszywać? :O

=EDIT=
Kolega zdecydował się już na G100s. A co do podkładki to wielkościowo najbardziej by mu odpowiadała m12. Powierzchnia będzie współgrać z tym sensorem? :)
Odpowiedz
#6
M12 ma troche problemy ze współgraniem ze starszymi optykami, nie wiem jak z g100s, ale osobiście brałbym M11 niz M12.
Masz wersję Maxi za 38 zł. Ruch na niej jest bardziej hamujący, osobiście mi było łatwiej przesiąść się na taką podkładkę, bo jak była ona dość szybka (jak moja obecna G240) to mialem wrazenie, ze myszka pływa.
W M11 ruch jest trochę hamujący, i dobrze się na nim gra uzytkownikom wys/niskich czułości. Taki budżetowy Taito ;D
Odpowiedz
#7
Hmm... szkoda jeszcze, ze natec nie udostępnił m11 w tych samych rozmiarach co m12. Koledze pewnie nie bedzie chcialo sie wydac 40 zl na wersje maxi m11 i wezmie x7 500mp bo taniej. Ale i tak dzięki za wszystko. Jak tylko sprzęty do niego dotrą, postaram się napisać jakąs krótką opinię w odpowiednim dziale aby ulatwic innym sprawę (oczywiscie o ile znajde na to czas)
Odpowiedz
#8
Nie bierz 500mp, weź M11.
Odpowiedz
#9
Przypominam, że to nie moja decyzja :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
No to przemów mu do rozumu ;D
M11 jest lepszy, większy i lepiej wykonany, i ślizg ma też lepszy dla niego (sam tak miałem)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.