• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: G400v2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): @
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~60-80
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS 1.6/GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Qck
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Podstawowe + 2 boczne
  • twój budżet: +/- 200zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): Niecałe 21 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? - Lekko ponad 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: O wszystkim za chwilę
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Otóż sprawa wygląda tak...
    G400 używam od 5 lat, padł kabel, nie raz, nie dwa ale nie w tym problem.Miałem EC1-a, okazała się ciut niewygodna, idzie się przyzwyczaić ale jednak g400 jest o wiele wygodniejszy. Pewnie dlatego, że odpowiada mi to wcięcie na mały palec, przez co leży on komfortowo razem z serdecznym. Wcięcie na kciuk tez mi odpowiada, w EC1-a nie miałem jak ułożyć wygodnie 2 ostatnich palców.Co do propozycji, G402 raczej odpada. Nie zniósłbym tych dodatkowych przycisków.Rival'a przymierzałem (wiem, trzeba jednak jej trochę poużywać) i cóż, nie czułem się komfortowo z nim w ręku, chyba znoszę lepiej cały owalny kształt.Co do symetrycznych, jakoś mnie do nich nie ciągnie, w większości są płaskie, "płytsze" niż Logitech.Używając EC, widać było różnicę w sensorze, znacznie wyższy LOD w g400, co tez przyczyniło się do myśli o zmianie.Jeżeli nie istnieje coś o takim kształcie z sensorem na poziomie 3310, to zabiorę się za "odrestaurowanie" starego Logiego, kupię nowy kabel, ślizgacze.Ale wydaje mi się, że różnica w sensorze jest bardzo duża, co o tym myślicie?Chyba należę do entuzjastów tejże myszy :#ds
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#2
Przy tak dużej dłoni DM1 Pro powinna być najlepszą opcją, jeżeli nie przeszkadza ci brak sterowników.
Odpowiedz
#3
Imo to została Ci tylko Cougar 550M obyś jednak lubił taki lekko śliski plastik ;p

@up
DM1 raczej mu nie przypasuje
Odpowiedz
#4
Może po prostu dać sobie spokój, zostać przy G400?
Gdyż nie wiem czy te Deathadderowe kształty mi podejdą.

Zważając, że EC1-a nie za bardzo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
A co powiesz o mionix Naos 7000 ewentualnie dm2 comfy? Najlepszy kształt pod palma. Wcięcie na palce mały i serdeczny. Dm2 koszt 190 Naos pewnie ponad 200. Kształt ten sam sensor tez jedynie brak sterowników w dm2 ale miales zowie to nie powinno Ci to wadzić ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Sterowniki w niczym mi nie przeszkadzają, pewnie i tak bym ich nie używał :)
W G400 chyba tylko raz na 5 lat je włączyłem, zobaczyć co i jak ;p
Kurczę, gdybym miał podobną w jakimś sklepie to bym przymierzył.
Ciężka sprawa. W sumie, nie wiem czemu Logitech nie zrobi myszki z tą samą obudową, tylko wymyślają jakieś cuda na kiju. Przecież te myszki MX510/MX518/G400 przez ładne lata trzymały poziom, był to godny konkurent dla takiego DA. Sprzedawały się w niesamowitej ilości. Wiele ludzi przechodzi właśnie z nich na wszelakie Zowie, Rival'a, większość z nich dlatego, że padają kable, a sama mysz ma 7 lat :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Zamów w ciemno dm2 i zawsze masz 2 tyg na zwrot :)

Powinna Ci przypasować bo to najwygodniejsza myszka ever :) dodatkowo dm2 jest lekka a Naos cięższy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Obawiam się, że mi nie podejdzie ;f
Może zaprzestanę poszukiwań
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
W sumie jak g400 jeszcze do odratowania to posiedź jeszcze trochę na nim ;) albo zamów sobie 550M i DM2 comfy i najwyżej odeślij do 14 dni z powrotem jak obie nie podejdą, jak Ci amok pisał ;)
Odpowiedz
#10
G400 nie do zdarcia :)
Bardziej skłaniałem się do zmiany poprzez sensor, gdyż czuć ten większy LOD.
Ale może to jakoś przebieduję :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.