• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klawiatura mechaniczna
#11
Tesoro durandal ultimate ma usb, widzialem ja z redami na procpu
Odpowiedz
#12
Tesoro nie będzie miał zgrzytów odnośnie portów do słuchawek (mam ss v2) i USB ?

W tej cenie raczej nie znajdę klawiatury o podobnym wyglądzie tylko z np. 3 kolorami podświetlenia??
Odpowiedz
#13
Tesoro excalibur spectrum w cenie 510 zł ma wielo kolorowe podświetlenie ale przęłączniki kailh. A z tymi zgrzytami to niewiem.
Odpowiedz
#14
MK-85 ma pełna nkro na USB

z tymi portami to racze podłączałbym do źródła bezpośrednio, bo każda kolejna przejściówka pogarsza dźwięk. Niemniej jak chcesz przez klawę to też będzie działać. Pamiętaj, że te porty usb w klawie maja bardzo małą moc i poza myszką mało co obsługują ;P

Jak Kailhy to spokojnie browny można brać, są bardzo fajne, na prawdę mało komu się nei podobają (przynajmniej wśród osób które znam :P). Nawet są trochę do mx redów podobne.
Odpowiedz
#15
Czytałem o tych kailh'ah ale własnie chciałbym Cherry dało by radę coś na wzór mk-85 lub tesoro durandal ultimate lecz np z 3 kolorami podswietlenia czy nie za bardzo? (przepraszam od razu że tak wam zawracam ;P)
Odpowiedz
#16
Corsair K70 RGB ale 700 kosztuje ;D za RGB słono sobie liczą.
Odpowiedz
#17
a nie ma klawiatur bez RGB z np tylko 3 kolorami jak niebieski czerwony i np fioletowy?
Odpowiedz
#18
mechaników raczej nie :(
Odpowiedz
#19
czyli tak ostatecznie co lepsze tesoro durandal ultimate czy mk-85 ? :P
Odpowiedz
#20
Ja mam właśnie dylemat pomiędzy qpad mk-85, tesoro durandal ulimate i corsair k70. Chyba bardziej skłaniam się ku corsairowi ze względu na to, że będzie prosty do wyczyszczenia, z czym mam odwieczny problem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.