• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sluchawki douszne/dokanalowe
#1
  • jakie obecnie używasz? zwyczajne pchełki od telefonu
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głównie muzyka, w sumie to raczej tylko. Ewentualne w przyszłości ale to mało prawdopodobne
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? wszystko oprócz rocku/metal
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? -
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 150?
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? obie rzeczy sa ważne 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? preferowałbym pół otwarte/zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    Potrzebuje po prostu pchełek do słuchania muzyki. Będą potrzebne zazwyczaj w czasie podróży do szkoły czy też na siłowni.Widziałem coś takiego, nie wiem, nie znam się, nie wiem czy warte swojej ceny, wolałbym poradzić się was :Dhttp://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/17445689#technicznehttp://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/10674607#techniczne
Odpowiedz
#2
Te AKG jakiegoś szału nie robią ;D
Jakie brzmienie preferujesz? I jak z wygłuszaniem, musi być?
Odpowiedz
#3
Moze to glupio zabrzmi, ze pisze o pomoc ze sluchawkami a nie mam pojecia co bardziej preferuje.
Nie wiem czy to istotne, ale sluchajac muzyki na sluchawkach hyperx cloud I i superluxy 681 evo mk2 nie narzekalem na muzyke. Naprawde jestem laikiem w tych tematach :(
Ostatnio powrocilem do sluchania rapu, wiec wiecej czasu mu poswiecam, niz innym rodzajom muzyki (nie napisalem wyzej, jesli to istotne i jakos pomoze)
Wygluszanie nie musi byc
Odpowiedz
#4
Hmm. Nie przeszkadza Ci mniejsza ilość basu i takie brzmienie z większą ilością sopranu? chociaż nadal słuchawencje spokojne i nie tak narwane jak superluxy ;D Akurat te twoje to basowe były, wiec raczej nie wiesz o czym mowie jesli nie miales np. HD681
Taniocha to np. VE Monk Plus. Wlasnie w nich siedze. Tez nie wiedzialem co wybrać, ale poza brakiem wygluszania to w sumie strzał w dziesiątke ;D 36 zł na allegro, a grają jakby kosztowały troszkę więcej.
Akurat recenzję pisze, to powiem Ci, że w gry mozna nawet w nich popykać, tylko troszkę brzmią w nich jałowo i zdystansowanie, w sensie ze nie są tak żywiołowe i to sie czuje. Ale przestrzenność jak na cenę to kozak ;D
Z innych to wiesz ja ci moge polecić tylko to czego nie miałem, a to troche lipa ;c Kup Monki, nie bedziesz żałował. Nawet ciezko jest je rozwalić :D
Chyba, że szukasz czegoś innego, ale to tak ze 100 musisz wyłożyć conajmniej, zeby róznica była znacząca.
Odpowiedz
#5
Brzmi ciekawie :D
O jakich myslisz jesli musialbym wylozyc conajmniej 100 (miloby bylo jakby zmiescily sie do 150)?
Jest sens? Czy duzo nie beda sie roznily w dzwieku, a zaoszczedze? :D
Odpowiedz
#6
Hmm, raczej drugiej tak dobrej opcji cena/jakosc/dźwięk nie ma ;D
Sprawa wyglada tak, że nie bardzo wiem jak Ci poradzić z tymi dousznymi powyżej 50 zł, bo sam ich nigdy nie miałem :c Nic nie wysyłają.
Kiedyś Hya wspominał mi o Soundmagic E10, że są spoko i grają równo, ale mówił tylko o muzyce, wiec nie wiem jak się w grach sprawdzają.
Z tych ,,polecanych" i z dobrymi opiniami uzytkownikow rozglądałbym się za Snab Overtone EP-101M ale z nich trzeba korzystać na piankach, bo dźwięk jest lepszy. W zasadzie pianki to też w Monkach obowiązek, ale tutaj masz 4 pary ;D
Są jeszcze Roccat Syva, ale cytując: ,,syva do grania są ok, dzwiękowo średniawe, starsznie basowe." I mnie bas odstrasza, szczegolnie w grach FPS.
Masz jeszcze Brainwavz Jive. Cytując :D ,, brainwavz jive są całkiem sporo takie zbalansowane, ładnie grają i są bardzo wygodne" do gier myśle, ze mogą się nadać, ale ciul wie jak wypadają bezpośrednio w porównaniu.
Szczerze? Jedyne według mnie czego Monkom brakuje to głębszych dźwięków, bo sprawiają wrażenie takich trochę spłaszczonych, tylko w grach, bo w muzyce tego nie czuć. Ale ogółem brzmieniowo douszne są gorsze do gier niż nausze w cenie ;D
Ja wziąłbym Monki, bo wiem jak grają w grach, a za te smieszne pieniądze to grają kozacko. Przestrzeń, pozycjonowanie to jest super w tych słuchawkach. Wszystko mozna bez wiekszego problemu okreslic. Wlasnie testowalem je wczoraj w BF BC2 i dają radę. W battlefroncie też, ale trzeba uważać jak je się nakłada, bo raz jaja były. Pobiegłem na koniec mapy bo słyszałem ich jakby z prawej strony nade mną w oddali, a ogarnąłem, że źle nałożyłem słuchawki i lewą miałem w prawym uchu xD Bierz monki, później reckę przeczytasz i ogółem będą git. Problem to brak tłumienia, no ale można to zaakceptować jak masz ciszę i spokój, nie ;)
Odpowiedz
#7
W zasadzie to sluchawki mialybyc tylko do muzyki, moze w przyszlosci troszeczke do gier, ale to malo prawdopodobne jak pisalem, bo korzystam z cloudow 1, a te tylko muzyka (jakas krotka podroz, szkola itd, cos przenosnego)
Czyli brac monki najlepiej, ewentualnie brainwavz albo snaby, ale najlepiej bym wyszedl przy monkach w stosunku cena/jakos? :D
Odpowiedz
#8
nom dokładnie.
Jak Ci się wygrzeją to koniecznie sprawdz je w grze, troche trzeba je podgłosić i grają zawaliście. Korzystam z nich, mimo ze mam ISK HF2010 ;D
Szkoda ze nic nie tlumią, no ale dobry dźwięk zawdzieczają temu, że są otwarte (budowa ma wplyw na przepływ powietrza, wiekszy= lepsza przestrzenność) No jak bedzie recenzja to poczytaj.
zawsze mozesz sie zastanowić nad czymś co troche tłumi, ale w sumie na takich monkach jak ktoś bedzie chciał Ci napie*dolić to przynajmniej to usłyszysz i bedziesz mógł zareagować :D
Odpowiedz
#9
hahaha :D
Warto jednak wiedziec co sie wokol ciebie dzieje :D
Dzieki za pomoc
Odpowiedz
#10
Nie ma problemu stary, jak bedziesz czegoś jeszcze kiedyś potrzebował to mów, ja tu zawsze jestem :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.